Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet, hogy 7 kilós...

Hogy lehet, hogy 7 kilós lányomra kicsi a 3-as pelenka?

Figyelt kérdés
3 hónapos,62 centi és olyan kicsinek látom a pelenkát rá.Sajna kaptunk Pampers-t,van belőle egy vagonnal,csak épp nem vagyok vele kibékülve.Sem a minőségével,sem a méretezésével.A Teco-s egy fokkal talán nagyobb,de olyan kicsinek találom azt is.Folyton legöndörödik a pocak aljára és és megnyomja a combját is a gumírozás.Van esetleg olyan 3-as pelus,ami kicsit nagyobb,vagy kisebb fajta 4-es?Ha 9 kilóig vannak méretezve,akkor hogy lehet hogy ilyen kicsi?Vagynem az és csak én látom annak?Esetleg bénán adom rá?
2009. nov. 6. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én a 7 kilós lányomra, (mondjuk ő 6 hónaposan volt 7 kiló, most 8 hónaposan 8 kiló és 75 cm) már 4-e s Pemaperst és Liberot vettem.

Tescos-t nem használok.

DM-est éa Rossmannost szoktam még venni, abból is 4-est veszek már.

2009. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7,5 kiló de már több mint 1 hónapja a Libero 4-est használunk, mert állandóan kint volt belőle a hasa és reggeli mindig kifolyot belőle valami.
2009. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna. Igaz nekem 5 hónapos a kisfiam és 7 kg körül mozog, de a pampers 3-as pelus hihetetlenül pici. :(

Nálunk a Libero vagy Huggies vált be. A Huggiesnak még magasabb a dereka, a pampersből minden kijött hátul. :(

2009. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jaj de jó,azt hittem egyedül vagyok vele!:)

Köszönöm szépen mindenkinek,akkor azt hiszem beszerzek valami nagyobb pelust.

2009. nov. 6. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!