Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet, hogy 7 kilós...

Hogy lehet, hogy 7 kilós lányomra kicsi a 3-as pelenka?

Figyelt kérdés
3 hónapos,62 centi és olyan kicsinek látom a pelenkát rá.Sajna kaptunk Pampers-t,van belőle egy vagonnal,csak épp nem vagyok vele kibékülve.Sem a minőségével,sem a méretezésével.A Teco-s egy fokkal talán nagyobb,de olyan kicsinek találom azt is.Folyton legöndörödik a pocak aljára és és megnyomja a combját is a gumírozás.Van esetleg olyan 3-as pelus,ami kicsit nagyobb,vagy kisebb fajta 4-es?Ha 9 kilóig vannak méretezve,akkor hogy lehet hogy ilyen kicsi?Vagynem az és csak én látom annak?Esetleg bénán adom rá?
2009. nov. 6. 10:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tescos-s
2009. nov. 6. 10:47
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval Tesco-s
2009. nov. 6. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
hany kg-os a babad?
2009. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 7 kg-os és 65 cm, nekünk jó a 3-as Pampers, nem szorítja sehol, meg vagyok vele elégedve. Próbáld meg a Libero 3-as pelusát, az nagyobb néhány centivel. A Pampers-t meg próbáld meg eladni.
2009. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 7,6 kilós lánykámra most vettünk 4-es Liberot, de ezt még icipicit nagynak érzem, csak nem volt 3-as készlethiány miatt.

Előtte Tesco színes 3-ast és Libero 3-ast használtunk. A Libero mintha egy árnyalattal nagyobb lenne, még lehet, hogy elment volna abból egy csomag. A Pampers 4-est próbáltad? (mert azok kisebbek, mint a többi, hátha az pont jó lenne nektek)

2009. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocs az elobbiert. nekunk a 4.5 kgos babamra kicsi a 3-6ig ,akkor jobb ha eggyel nagyobbat veszel,mi 4.5kg-osan pont jo a pampers3as,nem csodalkozom,hogy nem jo,
2009. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10:50-es kérdés pontosabban megfogalmazva: Hány kg-os a 7 kilós babád? :-)))
2009. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom akkor a Libero-t.Pampers 4-est nem szeretnék venni,nem nagyon jött be nekünk maga a márka.
2009. nov. 6. 10:59
 9/14 A kérdező kommentje:
10:50-nek:A 7 kilós babám épp 7 kiló:))
2009. nov. 6. 11:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így jártunk a pelenkákkal, nem tudom mért van ez így, de mindig eggyel nagyobb pelenkát kellett neki venni, most is nem egészen 10 kilo, elvileg a 4-es pelenkát kéne hordanunk, de nekünk csak az 5-ös jó. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, de mindenesetre a pelenkákról hasonló tapasztalattal rendelkezem.
2009. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!