Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi lenne a pempers...

Nagyon kicsi lenne a pempers premium care maxi pelenka a 11kgos lányomra?

Figyelt kérdés

Van egy DMes kuponom azt szeretném beváltani, de csak 4es méretig lehet.

Nem használtam még ilyen pelust,kicsit husis a lányom. Az is érdekel hogy mennyibe kerül,és hány darab van a 4 és az 5ös csomagban? Köszönöm.


2010. okt. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából nem nagyon tudok segíteni, mert nem használjuk mi se, de úgy látom más se igyekszik válaszolni.

Miért szeretnéd ezt a pelenkát? Úgy érzed jó árban van a kuponnal? Mert olyan Libero körüli a darabára akciótlanul. De semmivel se tud többet (mármint nem jobb) az active babynél, csak drágább.

Mi még anno a 2-esből próbáltuk a premium caret és a sleep@playt, és a pr.c. kicsit nagyobb volt a s&p-nél, pedig ugyanazok a számok voltak rajta. Azt írják 9-14-ig kilóig jó a 4-es. A 11 kiló elvileg ebben benne van. Az 5-ös 12-19-ig. Mi mindig hamarabb váltottunk, mint a következő méret induló kilója, de nekem kisfiam van, lehet a kukija felvesz a méretből. :)

Szerintem jó lenne a leányzódra. Szerintem. De én csak akkor venném meg, ha tényleg megéri az ára. 45ft alatti darabár már nagyon jónak számítana egy 4-es pelenkánál. De gondolom tisztában vagy valamennyire az árakkal, bármilyen pelenkát is használjatok.

Amúgy milyet használtok? És hanyast?

Ja, és [link]

2010. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne kicsi.

En sem hasznaltam meg, sima pamperst hasznalunk, de ket pelenkas fiam van, a kisebbik 9,5 kg es 78 cm, a nagyobbik 15,5 kg es 97 cm es mindkettore tok jo a 4es pampers. Egy idoben a nagyobbik mar 5ost hordott, de nyult kicsit es ismet jo ra a negyes.

2010. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából sokféle pelenkát próbáltam már,mindég azt veszem ami éppen akciós. Szerencsére a lányom nem pattogott ki egyiktől sem. Nem ragaszkodom ehhez a pelenkához,nem is volt még ilyen de van egy 400ftos bababónusz kuponom azt szeretném beváltani. 4es pelust használtam,nem olyan régen váltottam 5ösre.
2010. okt. 18. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi használunk Pampers premium care pelust. 11 kg körül van a kisfiam és 5-ös méret kell belőle neki, szerintem ha husis a kislányod akkor a 4-es már biztosan kicsi neki.
2010. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!