Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokta babád nézni a Minimaxot?

Szokta babád nézni a Minimaxot?

Figyelt kérdés
Mennyi idős és mennyi ideig kb?
2009. nov. 6. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
18 hónapos kb egy órát nézi a minimaxot
2009. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

De a bebe tvt azt igen.15 hónapos és egy nap összesen kb 40percet nézni(nem egyszerre).Leköti nagyon és sok állatkát felismer benne:)

2009. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bebe tv vagy Jim Jam.

4,5hónapos,imádna tv-t nézni,ha engedném. Maximum egész nap 1óra.

2009. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, 9,5 hónapos! Igazából sokszor megy mellettünk a tévé, miközben játszunk, néha néha megáll a keze és pár percre nézi, aztán játszik tovább!
2009. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én 4,5 hónaposom akkor is nézi, ha ki van kapcsolva. :-)

Napi pár perc Bebe TV van engedélyezve. Egyelőre. Később úgyis több lesz. :-(

2009. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam 10 hós, de mi is úgy vagyunk mint a 10:27.-es író! Ha játszunk lent a nappaliba a szőnyegen, megy a tv néha nézi akár 5 percig is, vagy oda figyel ha szignál van, vagy vmi zene. :))
2009. nov. 6. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposak vagyunk, tévét még nem nézünk. Még korai a tv, állítólag valami szakember mondta, hogy a vibrálás érdekli leginkább ami viszont árt a szemének. Most vettük elő apa régi diavetítőjét és filmeket, hát meglátjuk. A mesekönyveket viszont imádja.
2009. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam nemsokára 1 éves,de még nem nézett mesét,mi is csak este nézünk TV-t:)

2009. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!