Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a hintáról?

Mit gondoltok erről a hintáról?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni, szeretik a kicsik? Meddig használható?

[link]


2009. nov. 6. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos most a fiam, ez lemaradt.
2009. nov. 6. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Egy kicsit drága játékszer ahhoz, hogy párszor beleültesd, mert nemsokára nálatok is eljön az az idő, amikor már az lesz a játék, hogy felül, feláll, lépeget és elindul. Akkor már ez sajnos nem fogja lekötni, inkább a járással fejleszti majd magát.

A kisfiamnak lehoztuk egy hasonlót a padlásról, csak már ezer éves, még anyu varrta nekem, én játszottam vele.

A kisfiam körülbelül 4x-5x ült benne és rugózott, a hatodik alkalommal meg már nyavajgott benne, ki akart szállni, megunta azt a fajta mozgást (szerintem érezhette, hogy nem fejleszti).

2009. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nagyszűlöktől kapná karásonyra. Nem szeretnénk kompot venni, járókánk nins, így gondoltam, egy darabig ellene benne, amíg dolgom van. Köszönöm a választ!
2009. nov. 6. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sincs kompunk (teljes badarság: nem erősödnek benne a gyerek hátizmai, és az egyensúlyérzéke sem a későbbi járáshoz...) és járókánk se (55 m2-es lakás, úgy oldottuk meg, hogy a szobájára rácsot szereltünk, és benn játszott amíg dolgom volt, a mai napig gyönyörűen eljátszik egyedül is, 13 hónapos elmúlt)

Ha javasolhatom (és persze ez nem kötelező, hanem csak az én véleményem...) inkább mondjuk egy FP golyópályás zsiráfot, vagy kockabedobós zsiráfot kérjetek, esetleg FP állatos vonatot/hajót. Vonata van a kisfiamnak is, megy, zenél, villog, kattogó lábú állatok vannak benne, a mai napig gyönyörűen leköti a figyelmét, nagyon szereti. Fél éves korában kapta, azóta imádja...

Változatlanul állítom, hogy nem éri meg ezt a hintát megvenni, de természetesen ez csak az én privát véleményem, nem erőszak!

2009. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek azoknak a játékoknak, amiket ajánlottál:)
2009. nov. 6. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!