Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert dülled ki a babam...

Miert dülled ki a babam kutacsa? Olyan, mintha viz lenne benne! Lehet ez a vakumos szüles következmenye? Most 9 hetes!

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
En ugyn tudom hogy a kutacsnak nem szabad kidullednie.Az se jo ha belepul.Igazabol nem tudom miert,kerdezd meg a gyerekorvosod.
2009. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen konzultálj erről a védőnővel vagy az orvosotokkal.
2009. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy a besüppedt kutacs azt jelenti, hogy kevés folyadékot kap a baba. Viszont a kidübbedt kutacs nem normális, mindenképp!!! fordulj vele orvoshoz.
2009. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha beesik a kutacs az azt jelenti, hogy több folyadékra van szüksége a babának, viszont,ha kiemelkedik, akkor azonnal orvoshoz kell fordulni. De azt nem tudom, hogy vákuumos szülés okozhat-e ilyet. Nem szeretnélek butaságot mondani. Szerintem hívd fel a gyerekorvost.
2009. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, lehet, hogy a vákuum szívta meg a kis fejét, esetleg egy vérömleny is keletkezhetett a szívás miatt. A kórházban is ilyen volt a kis feje?
2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A korhazban is ilyen volta kis feje,de elmult neki 4 nap alatt es most jött ujra vissza!Felek,nehogy vmi baja legyen!Holnapra kaptunk idöpontot az orvoshoz!Amugy kiegyensulyozott baba,gögicsel,mosolyog,mint eddig.
2009. nov. 5. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, ha az agy valamiért kitüremkedik (erősen domború kutacs) súlyos betegség tünete is lehet pl. agyhártyagyulladás. DE: ezek a betegségek magas lázzal, erős fájdalommal, rossz közérzettel, hányással járnak. Gondolom, ezekre rákérdezett az orvos, mikor bejelentkeztél, mert ha nem, akkor az felelőtlenség lenne tőle. Mivel azt írod, hogy a babád viselkedése nem változott, nincs láza, nem hinném, hogy bármi komoly baja lenne.
2009. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A horpadt kutacs nem jelent rosszat,"csak" szárazságot,szomjúságot jelez.Viszont a kidülledő az nem jelent jót.Kérdezz erről orvost mindenképpen!

2009. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott a doki a picurka buksijára??
2009. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem nincsa semmi baj a picurral! Kérlek válaszolj!
2009. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!