Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám nem nagyon...

4 hónapos babám nem nagyon fordul még az oldalára sem, szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
Fekve szoptatok, és ha lefekszünk egymás mellé, akkor balra fordul, de jobbra nem. A kiságyban szintén volt hogy elfordult balra, de ezt sem csinálja már. A szőnyegen, járókában nem fordul el, akármit teszek melléje. A védőnő már 3 hós korában kérdezte, hogy átfordul-e, és a neten is azt olvasom, hogy a 4 hónapos baba már forog, sőt nemcsak oldalra, hanem hasról hátra, hátról hasra. Elkezdtem aggódni. Nagy baba, 4 kilóval született, most kb 7600 gramm. Köszi.
2009. nov. 5. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én babám már 3 és fél hónapos korban hasról hátra fordult. Utál hason lenni és ezért ahogy lerakom visszafordul, de szerintem csak ezért fordult meg ilyen korán meg nem szeret hason lenni. Hátról hasra is tud fordulni, de azt ritkán csinálja. Az én babám most 5kiló 60dkg, nem nagy baba.

Ne foglalkozz azzal, hogy másnak a babája ezt és azt csinál, főként ne itt a fórumon, sokszor olvasok , hogy kinek milyen "csodagyereke van" pl: 4 hós és már ül stb.

5 és fél hós baba anyukája

2009. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még egyszer. Érdekes, mert az enyém nagyon szeret hason lenni, úgy is alszik, és sokat van hason, de ennek ellenére esze ágában sincs megfordulni :( A kis fenekét próbálja már emelgetni, de ennyi. Egyébként ma voltunk pont csecsemőgondozáson, és megkérdeztem a doktornőt, és azt mondta ne foglalkozzak ezzel, nincs semmi baja, majd megfordul, és elmesélte, hogy neki két fia van, az egyik sokkal később csinált mindent, mint kellett volna, és élsportoló lett :)) Úgyhogy nem kell izgulnunk lányok, majd megfordulnak, ha úgy érzik itt az ideje :D
2009. nov. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!