Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cebion cseppet mikortól...

A cebion cseppet mikortól lehet használni?

Figyelt kérdés

Olvastam,1 éves kórtól.De láttam itt olyan anyukákat,akik már korábban is adják.Ez egy komplett vitaminkészítménynek felel meg?

Meddig elég?

Már NEM szopizós baba immunrendszerét hogy lehetne "karban tartani"

Szerencsére eddig egyszer voltunk kicsit náthásak,de akkor még szopiztunk.

7 hós a babám.

És meddig elég kb?


2009. nov. 5. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Aloe gel gyógyszertárban nem kapható.Itt van hogy mire jó.

Méregtelenít, természetes tápanyagai révén javít a szervezet hiányállapotán, szabályozza az immunrendszert, normalizálja az emésztési folyamat működését, segít helyreállítani a kisiklott anyagcsere folyamatokat, javítja a keringést, vagyis aktivizálja a szervezet öngyógyító képességét.


Az Aloe Vera - amelyet "gyógyszernövénynek" is neveznek - az írott történelem kezdete óta ismert, mint az egyik leghatásosabb gyógyító növény. Az Aloe Vera körülbelül 200 különböző vegyületet tartalmaz, amelyek között 18 aminosav, közöttük 8 létfontosságú aminosav, valamint valamennyi fontos vitamin és ásványi anyag megtalálható benne. (Pl. aminosavak - aszparaginsav, glutaminsav, izoleucin, leucin, lizin, metionin, fenil-alanin, treanin, triptofán, valin, hisztidin, alanin, arginin, prolin, szerin, glicin; vitaminok - A-vitamin, C-vitamin, D-vitamin, E-vitamin és a teljes B-vitamin-csoport (a B12-vitamin is); ásványi anyagok - kalcium, foszfor, réz, vas, magnézium, mangán, kálium és nátrium).

Ennek eredményeképpen az immunrendszer, a gyomor, az emésztési problémák, a béltraktus kiváló szabályozója. Méregtelenítő, vértisztító, gyulladáscsökkentő, vírus ellenes, baktériumölő, csíraölő, gombaölő, stresszoldó hatása van.

2009. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok.Nagyon sokáig elég,én születése óta adom a lányomnak és még mindig sok van benne.

Küldök egy linket itt meg tudod nézni,meg esetleg rendelni.

[link]

2009. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó!

Ez igazán hasznos,és köszi a fáradságot,és a segítséget.

2009. nov. 6. 08:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves 21:41-es, remélem itt vagy még. Abban mennyire vagy biztos, hogy babáknak is adható-e? Mert erre vonatkozóan semmit nem találtam és zsírban oldódó vitaminokat is tartalmaz, amiknek a túladagolása komoly károkat okozhat a gyermek szervezetében. Érdekelne amúgy engem is, hasonló célból mint a kérdezőt. :-)
2009. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!