Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hoztátok haza a babát a...

Miben hoztátok haza a babát a korházból? A kocsiban mibe tettétek? Mozes kosárba vagy fogtátok?

Figyelt kérdés
mert én abba a babahordozóba bele nem teszem, mert a z eladóis mondta hogy kitörhet a gerinsc mert még picike
2009. nov. 4. 23:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél egy ilyet vagy ehhez hasonlót akár használtat is csak ne kézben hozd haza!

[link]

2009. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én igazán még a beköthető mózesben sem bízom. Az egy dolog, hogy be lehet kötni, de a babát mi rögzíti? A hordozóban pont az a lényeg, hogy ha szabályosan be van kötve a baba a hordozóba, a hordozó meg ővvel a kocsiba, akkor ütközés esetén a gerincét meg a fejét a speckón kialakított kemény részek védik. A mózesben semmi. Én majd otthon altatom mózesben, meg tologatom a babakocsiban mózesben, de nem veszélyeztetem a babát, csak hordozóban rakom be a kocsiba. A miénkben van szűkítő, amivel újszülött kortól használható, de ha nem lenne, akkor sem utaztatnám másban, inkább pléddel oldanám meg, hogy ne mozduljon el benne. De Te tudod! Engem semmilyen hülye eladó nem tudna meggyőzni, mert szerintem teljesen logikus, hogy a hordozó a legbiztonságosabb és pont az akadályozza meg ütközésnél, hogy a baba gerince sérüljön.
2009. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!