Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hoznátok/hoztatok haza...

Hogy hoznátok/hoztatok haza téli (december eleje) babát a kórházból?

Figyelt kérdés

- hosszú ujjú body, ujjatlan plüss rugdalózó, kiskabát, bundazsák, és sapi vagy

- hosszú ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, bundazsák és sapi


Szerintetek melyik jobb? Első baba és tanácstalan vagyok.


2010. júl. 26. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2.
2010. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, autóval..

Body, hoszzsú újjú rugi, sapi, bundazsák. Ez így tökéletes. A mi bundazsákunk olyan volt, hogy be lehet kötni a biztonsági övbe, így az autóba csak ki kell nyitni a zsákot, és nem lesz melege, nem kell külön még ott is öltöztetni. Nagyon praktikus.

2010. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen autóval visszük haza. A beköthető bundazsák már megvan, csak ez a rugi ujj hossz nem volt tiszta :)
2010. júl. 26. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam februári.Nem volt nagyon hideg, esett a hó. Hosszú ujjú bodyban, pántos plüss rugiban, vékonyabb zipzáros pulóver, overál, sapi.Mi így jöttünk haza. Amíg kiértünk a kocsihoz, bebugyoláltam plédbe, mit a kocsiban levettem róla, mert be volt már fűtve.
2010. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét összeállítás jó. Attól is függ milyen telünk lesz.

Fiam december 7-én született.

Mivel 5 kiló feletti súllyal született az overál nem ment rá, amit előtte vettünk.

Így egy bady, hosszú ujjú rugi, kocsikabát és egy sapi volt rajta.

Még egy plédet ráterítettünk, míg beraktuk a kocsiba.

Pont enyhe decemberünk volt.

2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányom dec 4-én született 7-én hoztuk haza!

Hosszú ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi volt rajta,plussz sapi meg lábas overál!Meg rátrítettünk a hordozóra egy textil pelust amíg a kocsihoz értünk!

Ja kiszoknit is vittem neki ez a védőnő mániája volt,a csecsemősök ráadták,de aranyosan mosolyogtak!

Ja és mindenünk kék volt,mert csak a legvégén derült ki hogy Fanni jön és nem Beni!Máár most vicces! :)

2010. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. Csak azért vagyok vele bajban mert nagyjából ugyanannyira tűnik mindegyik rétegesnek. Mert az elsőben ugye hosszú ujjú a body a másodikban pedig a hosszú ujjat helyettesíti a pulóver vagy kocsikabát. Szóval nekem majdnem ugyanolyannak tűnik, csak gondoltam megérdeklődöm, hátha nagyon nem mindegy a dolog. A kórházban nektek nem ajánlották egyiket sem a másik ellen?
2010. júl. 26. 17:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az hogy lehet hogy a végén kislány lett belőle :) ?
2010. júl. 26. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:

De mire a hosszú ujjú bodyra felhúzkodod a hosszú ujjú rugit, lemegy a nap háromszor és baromi kényelmetlen lesz a babádnak is.

Hosszú ujjú rugi alá elég az ujjatlan body vagy rövid ujjú body.

VAgy az első megoldás: hosszú ujjú body + ujjatlan rugi.

Erre rá az overáll+sapi, így bőven elég, ha autóval lesztek. Ha extra hideg van, akkor vigyél takarót is, amíg a kocsihoz értek.

2010. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsod. Meg fogom fogadni!
2010. júl. 27. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!