Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hoznátok/hoztatok haza...

Hogy hoznátok/hoztatok haza téli (december eleje) babát a kórházból?

Figyelt kérdés

- hosszú ujjú body, ujjatlan plüss rugdalózó, kiskabát, bundazsák, és sapi vagy

- hosszú ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, bundazsák és sapi


Szerintetek melyik jobb? Első baba és tanácstalan vagyok.


2010. júl. 26. 16:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem lett végül kislány!

A 38 hetes ultrahangig fiú volt!Így utólag nem tudjuk mit láthatott a doki,mert a köldökzsinór is nagyon rövid volt a hasamra se tudták tenni,csak mior már elvágták!

A 38 hetesen meg közölte hogy furcsa dolgot lát!Egy méhet!Először megijedtünk hogy mi lesz hogy kisfiúnak méhe,de aztán addig keresett amíg már kukac helyett nunit talált,így megnyugodtunk!Szóval nálunk az első időkre minden kék volt emiatt!

Azt mondta a doki hogy nagyon hosszú volt a babám,és emiatt kavarhatott be valami, a "képbe"!61 centivel született,és a 30 héttől annyira nyomta a gyomrom hoyg enni sem nagyon tudtam!De gyönyörű tündéri kislányunk van!Apa egy kicsit akkor a vizsgálat után acsalódott volt,de mikor megszületett beleszeretett,azóta sokat mondja jobb is hogy kislány lett az szerelme! :)

Nektek kislány lesz vagy kisfiú?És melyik napra vagy kiírva?

Én dec 7-re voltam és 4-én született!

2010. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én december 3-ra vagyok kiírva, és kisfiú lesz. Bár a történeted után már nem vagyok biztos :) El nem tudom képzelni hogy lehetett félrenézni. Köszönöm hogy megosztottad velem a történetet. Ez nagyon érdekes. Akkor téged az az egy orvos látott csak az egész terhesség alatt ugye?
2010. júl. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!