Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van köztetek olyan,...

Anyukák! Van köztetek olyan, akinek évekkel a szülés után se állt még vissza a libidója?

Figyelt kérdés
terhesség előtt minden normális volt, de 3 éve szültem az első gyerkőcöt (2 van), és azóta semmi. A párom ki van akadva, jogosan, de nem tudok mit tenni, szó szerint kínszenvedés minden együttlét, annyira nincs hozzá kedvem. Tényleg meg kell magamat erőltetnem, hogy legyen valami. Ezt vmi hormon okozhatja, vagy mi? van olyan szakember, aki tud ezen segíteni? Nem akarom, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk.
2013. szept. 17. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérj vérvételt a pajzsmirigyedre, mert nekem is volt egy ilyen időszakom, s kiderült alulmüködik!

Azóta szedem a gyógyszert és már rendeződött a dolog!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én is kb így vagyok ezzel.Én egyszerűen a körülményekre fogom.Nem tudunk elmenni együtt sehova mert nincs pesztránk.Így nem szakadok ki a mindennapi mókuskerékből-Mindketten fáradtak vagyunk.A gyerekek(3 van)későn alszanak el,előfordul hogy megébrednek éjjel/este.Mindig az jár a fejemben meglátnak minket szex közben.pedig külön szobájuk van.Lehet hogy vmi hormon is lehet az oka de én inkább ezekre gondolok.
2013. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen problémáim,fáradtnak érzem magam, 3 gyerek van,külön szoba,kulcsra szoktuk zárni az ajtót ha akciózunk.Nem ez zavar,és szeretem a férjemet..tényleg nem ez a baj.De én is erősen küzdök minden egyes alkalommal...:/ Rengeteget civakodunk miatta,nem ért meg,csak azt hajtja hogy már nem kívánom,és nem szeretem,vagy olyat is kaptam már,hogy biztos napközben mással hetyegek míg melózik. :( Nagyon nehéz ez nekem,és erősen gondolkozok,hogy elmegyek dokihoz,mert ez tönkre fogja tenni az amúgy boldog és kiegyensúlyozott házasságunkat. :(
2013. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!