Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VBAC? Császár után hüvelyi...

VBAC? Császár után hüvelyi szülés? Van köztetek akinek így született a második babája?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, legfőképp az orvosod neve, aki nem utasított vissza! :)
2013. ápr. 6. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. 2010-ben született a fiam 4790g-mal, faros fekvés miatt császárral. Tavaly májusban a lányom 3400g-mal. Sajnos annak is császár lett a vége, mert nem fordult be ő sem, de a dokim az elejétől a természetes szülést javasolta. Amikor betöltöttem a 37.hetet, akkor már tudtuk, hogy császár lesz a második is, sajnos. A doki nekem a második terhességemnél mindig azt mondta, hogy semmi akadálya (kivéve farfekvés, ill. nagy súly) a természetes szülésnek. Én Debrecenben szültem. Neked ellenzi a dokid, hogy császár után természetesen szülj?
2013. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. 2010november vege surgossegi csaszar,2012augusztus eleje huvelyi. Nem volt semmi problema,minden rendben volt.

Kulfoldon elek itt megengedik ,sot megkerdeztek mit szeretnek.

En is feltem a hegszetvalastol de nem tortent semmi.

Remelem neked is sikerul.

2013. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnétek rendesen szülni császár után?

Nekem is császárom volt novemberben farfekvés miatt, de én rettegtem a rendes szüléstől és meg se fordul a fejemben, hogy a következő gyereknél erőltessem a hüvelyi szülést..

2013. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat :)! Kedves 1. A mostani orvosomon nem láttam nagy lelkesedést, hogy a vbac-et szóba hoztam, ezért keresnék mást....

Kedves 2. Örülök, hogy neked sikerült, bízom benne, hogy nekem is sikerülhet :)!

Kedves 3. Minden ember más, így mi sem vagyunk egyformák! Úgy gondolom, hogy lelkileg én jobban érzem magam ha a férjem is velem van vajúdás és a kitolási szakaszban, együtt lássuk meg először a babánkat stb stb és nem csak feltesznek a műtőasztalra... Utána meg szerintem könnyebb a felépülés mint császár után (két közeli ismerősöm van akinek mind a kettő szülésben volt része, és bizony nem a császárt részesítik előnyben)! Félreértés ne essék nem bántam meg, mert mint kiderült a babámnak valódi csomó volt a köldökzsinórján! Csak ha lehet én választom a vbac-et, hiszen ne az előző császár legyen a mérce! Természetesen, ha az orvos valamiért úgy ítéli meg, hogy nem ajánlja elfogadom! Nos remélem kielégítő volt a válaszom :)!

Szép estét!

2013. ápr. 9. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, igazad van, tényleg minden ember más.. (Én pl. nem szerettem volna, ha a férjem bent van a kitolási szakban.)

Kívánom, hogy egy új orvossal teljesüljön a vágyad!

3-as

2013. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Teljesen megértelek. Én is nagyon szerettem volna ha a kisasszony befordul, és őt már hüvelyi úton szülhettem volna meg. De valamiért nekem nem adatott meg a természetes szülés lehetősége. :-( A férjem szerencsére egy szinte üvegfal mögött mindent láthatott, így ő foghatta meg először a babánkat mindkét alkalommal. Az orvosom nagyon szuper szerintem, én már közel 16 éve hozzá járok. Hol keresel egyébként orvost?
2013. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia kedves első válaszoló! Elfelejtettem írni, hogy Bpesten keresek orvost :)! Szerintem így ne bánd, a császárt, hiszen faros volt a babád! Én sem kötöm az ebet.... Csak szerintem ha nincs rá indok csak azért ne vágjanak, mert az első baba így született!
2013. ápr. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!