Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudok majd többet...

Mikor tudok majd többet pihenni szusszanni egy nagyot? Ha majd már tud járni? Vagy akkor sem?

Figyelt kérdés

másnak is ennyi figyelmet igényel ez a kis tündér?


nálunk nem az a gond hogy na most unatkozom mert jövés menéshez voltam szokva most meg csak itthon vagyok, és mindig ugyan azt csinálom, hanem hogy egyszerűen másra nem tudok időt szakitani, takaritani sem tudok annyira mint eddog mert ha alszik én is laszom:) pihenek.


2009. nov. 4. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2009. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy kis gyakorlatra van szükséged és jobban hozzászoksz, hamarabb végzel a körülötte végzendő feladatokkal. Persze, nem lehet őt sürgetni, hogy pl. gyorsabban egyen :-)

Szerintem nem a takarítás most a legfontosabb, de persze van, amit muszáj megcsinálni, ha nem is alszik, próbáld esetleg lekötni valamivel, vagy vond be őt is. Esetleg ha épp abban a szobában takarítgatsz, ő maradhat a kiságyban és közben is tudsz pl. "beszélgetni" vele.

2009. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha tud majd járni akkor meg főleg nem nagyon lessz semmire időd. állandóan arra kell figyelj, hogy mit csinál nehogy magára rántson valamit vagy nekiszaladjon valaminek. mert ugye ők még ilyenkor nem tudjék mi a helyes. nyugodj meg. meg fogod szokni. és addig örülj amíg ilyen idős.éld ki minden percét.hisz nagyon hamar felnőnek :)
2009. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én 4,5 hónapos fiam a pihenőszékből nézi, hogy főzök vagy takarítok. Próbáltad már ezt? El sem hinnéd, mennyire érdekli őket a házimunka! :-)
2009. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 5,5 hós a kisfiam és beültetem a pihiszékbe és ugy porszivozok meg fözök :)!!

Próbáld ki te is:D!

Az én kisfiam úgy eltud nézelödni és érdekli hogy mit csinálok :)!

2009. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt több időm magamra, amikor a fiam még nem járt. Most 13 hós és egy perc nyugtom sincs mellette. Eleven kisördög, hála az égnek, ha néha picit fárasztó is. Szerencsére nagyon sok házimunkába be tudom vonni, együtt porszívozunk, segít mosogatni, teregetni, de magamra bizony kevesebb az időm, mert már csak egyszer alszik napközben. De gyereke és anyukája válogatja.
2009. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 hetes:)
2009. nov. 4. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez akkor csak megszokás kérdése! Belejössz, hogy hogyan tudod jobban beosztani az időt, összeszoktok! Örülj, hogy izgága egészséges kisbabód van! :-)
2009. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de minnél nagyobb annál több figyelmet és energiát igényelnek.Nekem nagyon húzós volt a csecsemőkor énsem tudtam semmit sem csinálni de mostmár 1 éves a hercegem és segít nekem mindenben. Szokjál vele össze nagyon és babázz nagyokat mert észre sem veszed és már menni fog.
2009. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!