Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött pici babámat, ilyen...

Újszülött pici babámat, ilyen időben hány hetes korában vihetem ki először sétálni? Vagy mikor mehetnénk autóval a nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 4 naposan már vittem sétálni/aznap engedtek haza a kórházból/Pont egy éve történt.Persze csak fokozatosan elöször 20 perc aztán másnap már lehet több.Jól öltöztesd be!Mi kertes házban lakunk ezért mindennap órákig kinnt aludt a teraszon a babakocsiban.
2009. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Lasan egy éves lesz a babóm. Tavaly amikor hazajöttünk a kórházból már másnap kezdtük szoktatni. Felöltöztettük, és 5 percre ablakot nyitottunk, és fokozatosan növeltük az időt. Egy héttel hazaérkezésünk után babakocsival mentünk a védőnőhöz súlymérésre. utána szinte már mindennap voltunk kint a levegőn. Csak jól fel kell öltöztetned a babót!!!

mi autóval a nagyihoz kb 3 hónapos korában vittük, mert 200km-re laknak tőlünk, előtte nem akartunk annyit utazni. De kb 1 hónapos volt, amikor 10-15 percet autóztunk vele.

2009. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én március végén szültem, de betartottam a 2 hét szobalevegőt. Utána kezdtem el ablaknál levegőztetni, aztán kint a teraszon pár percig kézben fogva. Ha most szülnék, akkor is így csinálnám. Szerintem nem szabad még egy újszülöttet kivenni ilyen hírtelen, nehogy tüdőgyulladást kapjon!
2009. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utólsóval értek egyet, én is pont igy tervezem csinálni
2009. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmúltunk 2 hetesek, akkor lassan, fokozatosan kezdem szoktatni a levegőhöz. Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 4. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szept.20-án jöttünk haza. 1 hetesen rányitottam, jól felöltözve két nap az ablakot, utána már voltunk sétálni kb fél órákat (2 nap), aztán már egyre többet. Most 7 hetes, és már kb 4 hete minden nap séta után még másfél-2 órát kint alszik a levegőn, persze az öltözésre nagyon odafigyelek.
2009. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és úgy kell minden kintalvás után felébresztem... Úgyhogy nyugodtan kiviheted, szép fokozatosan.
2009. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!