Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszni a kutya mellett?

Kúszni a kutya mellett?

Figyelt kérdés

Engednétek a babátokat kúszni ott ahol a kutya járkál?

Híába a sok takarítás még is ott a szőr, nyál, kosz!

A kutyus mozgás terét nem lehet lekorlátozni mert anyósék nem engednék!

Hagynátok?

9 hónapos kisfiú anyukája


2009. nov. 4. 12:53
 1/10 A kérdező kommentje:
és féltékeny a vakarcs a babámra, látszik rajta anyós meg még rá is tesz egy lapáttal, éppen hogy ki nem nyalja a hátsóját... :S
2009. nov. 4. 12:57
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hagynám. Egyébként is utálom a kutyát lakásban. Szerintem nem való oda, ahol emberek laknak, pláne gyerekek.
2009. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem engedném. Mármint nem a gyereket kúszni, hanem a kutyát kisbaba mellé! Mi az,h. nem lehet a kutyus mozgásterét lekorlátozni? Akkor a gyerek legyen egész nap a járókában?

És pont azért, amit írtál: a sok szőr, nyál, stb.

Nem vagyok a "steril", burokban nevelt gyerekek híve, de azért vannak határok, Te se hagyd!

2009. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már megy, de engedtem. Minden nap porszívó, felmosás. A kutya a legjobb bébicsősz! :)
2009. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk macska van.

Szintén szőrös. :-)


Minden nap porszívózok, ennyi.

Időnként megtépi a manó, akkor megyünk kezet mosni, de én ebből nem csinálok akkora ügyet.

Mindig is voltak és lesznek állataink, úgyhogy jó is, ha az immunrendszere hozzászokik az ilyen "behatásokhoz".


9 hónapos, és semmi baja.


Mondjuk a kutyánál az más, hogy kijár.

Akkor viszont a kutyusnak minden séta után szárazra kell törölni a lábát, hasát, ha nagy a sár, akkor meg kicsit le kell neki mosni az "alvázát".

Cirkuszosabb, de inkább ez, mint hogy a kinti mocskot behordja a szobába.

A szobának sem jó, meg hát ki tudja, mibe mászott bele a kutyus...


Ha anyósod amúgy is "kinyalja a seggét", akkor esetleg a lábait is tisztára "nyalhatná" séták után... :-)

2009. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem endedném...!

De most,hogy feltetted ezt a kérdést,jól elgondolkodtam,hogy nálunk is ez a helyzet..

Anyósék fölött lakunk egy házban,és van két kutyájuk,akik folyamatosan mindent összepiszkolnak..

Nem is tudom,hogy mi lesz majd,ha leakarom majd vinni hozzájuk...

Könnyű a válasz...nem viszem le...:) Majd ők feljönnek,és kész...:) Biztos nem fogom megengedni,hogy ott kússzon,ahol épp összepisilte x ideje a lakást a kutyája...


További jó babázást!

Üdv.,egy 3 hónapos gyönyörű kislány anyukája :)

2009. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is macska van, és én már most idegbajos vagyok (4 hós a baba) hogy annak ellenére hogy a gyerekszobába nem jön be a macska, így is mindenhol szőr van, nem is tudom mi lesz ha elkezd a baba mászni, nekem éjjel nappal porszívóznom kell.
2009. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha anyósod amúgy is "kinyalja a seggét", akkor esetleg a lábait is tisztára "nyalhatná" séták után... :-)"

Ez nagyon tetszik! :) Talán ez lenne a legjobb megoldás. :)

2009. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van kutyánk.

A baba szobájába és a hálóba (most még ott alszik a babánk) nem jöhet be.

A konyhában, étkezőben és a nappaliban kő van, oda úgysem tenném le kúszni.

Van járókája és játszószőnyege, oda szoktam letenni. A kutya rögtön megtanulta, hogy kerülnie kell a babás helyeket!

Kérdésedre válaszolva: nem engedném, hogy a babám ott nyalja a követ, ahol előtte a kutya ült!

Egy 5 hónapos kisfiú anyukája aki nagy kutyabarát is!

2009. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nem fogom engedni hogy a baba ott másszon!

Tüzel a kutyus és mindenhol otthagyta ennek a jelét. brrrrrrrrrr

most már pláne...

2009. nov. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!