Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mihez nyúlnátok? Betöltötte a...

Mihez nyúlnátok? Betöltötte a 4. hónapot és pótolni kell a tejet. Tápszerhez vagy üveges ill. magam készített "ételhez"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

először is fejni kezdenék és nagyon sokat tenném mellre a gyereket, hogy kihúzzam a tejjel.


ha mégsem működik, akkor tápszert adnék még egyelőre.

2009. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen tápszer.

Az anyatej után a tápszer a legmegfelelőbb táplálékba a babáknak. Jóval inkább mint a főtt krumpli!

Az más kérdés, ha nem fogadja el! Ráérsz még "emberkaját" adni neki! Pár hét múlva nyugodtan kezdheted.

2009. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy kis krumplit, répát, almát adnék.

Tápszert semmiképp!

Nagyon sokan járnak úgy a negyedik hónap körül - ahogy látom - hogy elkezdenek tápszerezni, cumiból. mire a gyermek egyre kevesebbet szopik. És a tej apad.

Viszont a szilárd étel elűzi az éhségét, ellenben nem olyan finom, mint szopni: tehát komolyan szopni fog, és így fenntartja atejtermelést. Ezzel akár fél évvel is emeghosszabbíthatod az anyatejes táplálás idejét, és valjuk be,azért a a legjobb a csecsemőnek! Minél tovább szophat.

Ahogy hallom, a letöbb kisgyereknek kevés esz négy hónapos kora körül acsak a folyadé önmagában. Egy kis zöldségtől még senkinek nem lett baja, s a hasikája meg tele lesz. Csak akrumplinak nincs olyan jó reklámja, min a tápszernek. leve dobozos, szárított, tartósított élelmiszer soha nem érhet annyit, mint a friss!

Én üveges ételt csak féléves kor felett adnék.

És semmiképp sem venném elő a cumisüveget még!

Mindenáron ragaszkodnék hozzá, hogy a legörömtelibb étkezés a szopás legyen, és hogy eLég éhes is legyen hozzá!hA CSAK PÁ RHÉT ANYATEJES TÁPLÁLÁST ŐRZÖL ÍY MEG, MÁR AZ IS MEGÉRI AVESZŐDSÉGET!

éN NEM ADNÉK TÁPSZERT, D HA MÉGIS, AKKOR CSAK KANÁLLAL VAGY POHÁRBÓL, REMÉLHETŐLEG AKKOR nem mondana le idő előtt a szopásról.


Már arra is gondoltam, nincs-e a tápszer ízesítve valamivel, ami miatt elhagyják a tejet? Annyi ilyet hallani, itt is, meg a való életben is.

2009. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést a gépelési hibák miatt! Előző
2009. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy pótolni kell a tejet?
2009. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na, én ekkor kezdtem el a hozzátáplálást. tápszert csak fél évesen kapott, de akkor már nem tudtam szoptatni, nem kellett neki.
2009. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tápszerhez.

Lehet a krumplinak nincs akkora reklámja, de nem is fogja támogatni az emésztőrendszert ennyi idősen.

Ha nem fogadja el a tápszert, csak akkor nyúlnék a szilárd táplálékhoz.

2009. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől fogva pótolni kell,és még nem szokot le a szopásról.Az én babám is négy hónapos, várok a hozzátáplálással.
2009. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A babáknak fehérjére van szükségük. Az pedig a tejben, tápszerben van. Attól fejlődnek, nőnek.

A krumpliban nincs fehérje. Sem az almában. Ezek ráérnek!

Arra nekünk van szükségünk, mert mi már nem akarunk nőni.:))

2009. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!