Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiamnak nagyon...

4 hónapos kisfiamnak nagyon el van dugulva az orra, porszívozom gyakran, mit vegyek neki rá?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én orrszívás előtt sterimárt fújok a babám orrába, igaz nem díjazza, de utána nem dugul el neki.

2009. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Euphorbium homeós orrspray. Nálunk nagyon bevált. Nem csak fellazítja a váladékot, hanem gyulladáscsökkentő hatóanyagai az orrnyálkahártya duzzanatát is csökkentik. Nem szárítja ki a nyálkahártyát sem. Babáknak is használhatod, de jó az egész családnak is. Esetleg párologtass kamillával a szobában.
2009. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen sóoldatos orrsprayt.Nasivin,Otrivin stb.

Nálunk is ez van most,mi is 4 hónaposak vagyunk,kérdeztem a dokit azt mondta ha nem lázas,nincs más baja,akkor nem kell más gyógyszer neki.

2009. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg kaphatja így a 4 hónapos oltást?
2009. nov. 4. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt igazán az orvos döntheti el, de én soha nem vittem a gyerekeimet oltatni, valami bujkált bennük. Inkább megvártam, míg rendbe jöttek. Az, ha 1 héttel csúszik az oltás, nem baj. Inkább ez, mint hogy valami gond legyen..
2009. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy beoltják így. Az én fiam is most betegedett le (igaz ő már 1 éves) és most lett volna esedékes a következő oltás, de a doki azt mondta, hogy majd akkor, ha meggyógyult. Pont elég az immunrendszerének egyszerre egy dologgal megküzdeni.
2009. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!