Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Johetnek kiütéseg a popsin...

Johetnek kiütéseg a popsin kivul máshol is a fogzástol?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 09:33
 1/8 A kérdező kommentje:
kiütések bocs
2009. nov. 4. 09:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Úgy tudom az arcon is jelentkezhet kiütés.
2009. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a hasán meg hátán is volt, sőt a lábán is elszórva. Az volt a jellegzetességük, hogy csak akkor voltak amikor kezdett nőni a foga, meg amíg áttörte az ínyét + kb 2 nap, utána nem.

Nagyon apró kis piros pöttyök voltak,és mindig máshol. Néha valamennyi elmúlt belőle, aztán megint több lett, és mindig máshol.

2009. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.Fiam 15honapos .kb 2hete szorol-szora minden nap elöbujik szegénynek 1foga(szenved is rendessen).Pár napja viszot pottyek jelentek meg a lábán majd a popsin karján is és arcán is van.Nemtudom mitol,semmi uj étel,öblito,mososzer.Mit tegyek vigyem orvoshoz szerintetek?Viszkedni nem látom hogy viszkedne neki.Utolso válasyolo te elvitted a dokihoz?Ö mondta hogy attol van?
2009. nov. 4. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptatok oltást mostanában?
2009. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem.Tudom hogy lehet az MMR oltástol.De azt Ö már elkaptam régebben mert mifelénk 1éves kor után adjak .
2009. nov. 4. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:

10:44es vagyok.

Nem vittem dokihoz, mert amikor először megindulni láttama fogát este vol és jöttek is a kiütések.Akkor gondoltam attól vannak. Reggelre halványodtak megint, de aztán újra kijöttek. Amikor végül áttörte a fog az ínyét mintha elvégták volna a kiütéseket. Ez 3 és fél nap alatt lezajlott. Semmi máshoz nem tudom kötni. Meg furcsa mód mindig akkor jött ki több rajta,mikor ő maga is nagyon szenvedett,nyöszörgött a foga miatt.


(Ha aggódsz elviheted ám dokihoz, főleg ha több napon keresztül nem múlik... akkor azért csak megnyugszol. Én is elvittem volna ha sokáig ilyen lett volna, de már elmúltak)

2009. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ha jonnek még ujak elviszem.
2009. nov. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!