Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálhatok rosszul? 6 és...

Mit csinálhatok rosszul? 6 és fél hónapos anyatejes kisfiam méretei: 7,5 kg és 69 cm. Ahogy nézegetem a 6 hónapos babák méreteit úgy látom elég soványka az én kicsim (3.720 grammal és 53 cm-rel született).

Figyelt kérdés
Akinek fél éves korára többet gyarapodott a babája, hogyan etette? Én nagyon sokat szoptattam és még most is szopik, ebédre bébi hamit kap, és még így sem egy vasgyúró szegénykém. Amikor látom, hogy anyukák írják, hogy ennyi idősen a babájuk már közel 9 kg, mindig megijedek, hogy én vajon mit nem csinálhatok jól?
2009. nov. 4. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a babád súlya! Fél éves korukra megkétszerezik a súlyukat. Ez a gyerek súlyával való versengés valami új hóbort??
2009. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne azt nézd, hogy más baba mekkora. Ha jó étvágyú, jó kedvű, kiegyensúlyozott baba, akkor neki ennyire van szüksége. Mindent jól csinálsz :)

Egyébként az én lányom másfél évesen 10 kiló. Nincs két egyforma gyerek - szerencsére.

2009. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

az én babám 7 és fél hónapos, 8900 gramm és 71,5 centi, nem duci, de én azt mondom, hogy lehetne kevesebb is. én meg azt látom, hogy más kislány babák sokkal kisebbek nála. :)))

tényleg felesleges ezen kattogni, nézd a dolog jó oldalát: könnyebb cipelni :)

2009. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az újszülöttek sem egyforma mértűek, a gyerekek sem, a felnőttek sem. Természetesen a babák sem! NYUGI! Ha jókedélyű, akkor nincs gond :)

3 gyerekes anyuka

2009. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 7,5 hós(koraszülött volt) és 8 kg.Azt mondta a doki hogy 1 éves korára kell 9-10 kg körül lennie.Szerintem ne aggódj.

2009. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónaposan 8700 gramm (3 kg-mal született). Én is mindig megdöbbenek más babák nagy súlyán, de elnézem a manómat és rájövök, hogy semmi okom aggodalomra. Arányos, vékony testalkatú baba, nem túl nagy étvággyal. Vidám, kiegyensúlyozott és nagyon szépen fejlődik. Végülis nem hízóállatok, minden baba a saját ritmusában gyarapodik.
2009. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az első lányom 6 hónaposan nem volt 6 kiló.A kicsi 7 hónapos és 10 kiló.Nyugi semmi gond.Vannak sovány és vannak folyton éhes babák.A lényeg,hogy vidám legyen.
2009. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Ne törődj ezzel, Én is mindig el vagyok hűlve ezeken az óriásbabákon. Kislányom 9 hónapos, 7750 gramm és 68 centi. Egyáltalán nem sovány, sőt, tök jó húsban van. 2700-al és 49 centivel született. Úgy tökéletes, ahogy van, mint ahogy a Te babád is. Komolyan, nem is értem, hogy mitől híznak fel egyes babák 8-9 kilóra fél éves korukra, szerintem meg az a nem normális.
2009. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, 09:17-es vagyok, ha nem haragszol, épp most dagadtoztad le a gyerekemet... :) nem szép dolog ám :)
2009. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is ne aggódj,mert nincs semmi gond a babáddal.Az a lényeg,hogy egészséges,és kiegyensúlyozott baba legyen.Azzal meg ne is törődj kinek milyen súlyú a babája.Nekem a lányom 6és fél hónapos és 69cm,8590g.Ja,és annak örülj,hogy tudod szoptatni,annál jobb nincs is.Nagyon szép napot kívánok nektek!
2009. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!