Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit gondol az új influenzár...

Ki mit gondol az új influenzáról? Annyira féltem hét hónapos lánykám?

Figyelt kérdés
szerintetek veszélyes lehet valójában? nem tudom,hogy már mit higgyek már.Én úgy ételem nem lehet veszélyesebb a hagyományos vírusnál.azért kicsi félelmem van.
2009. nov. 3. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a betegség nem jó,akkor se ha kicsi,akkor se ha nagy.Ez az ukrajnás ijezgetés csak politika.nekik nincs oltásuk,és ránk akarnak hatni,hogyha azt a hírt keltik,hogy óriási a járvány,nagy a halálozás,akkor kapnak oltóanyagot,meg segítséget.pedig egyetlen elhalálozottra sincs bizonyíték,hogy ettől halt volna meg.ettől függetlenül,mint betegség,természetesen nem jó,pláne ha baba kapja el,ezért ugyanúgy mint bármelyik influenzavírusnál,érdemes a higiéniai dolgokra odafigyelni,közösséget ilyenkor kerülni,a c vitamin,és rengeteg levegőztetés,szobák szellőztetése stb amivel lehet védekezni.pánikolni nem érdemes,azzal nem jutunk előrébb.és segítséget se jelent.
2009. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell mindenbe belekötni. Attól,hogy meg kérdezik ezt a kérdést többször is az nem jelenti azt,hogy internet analfabéta. Mellesleg meg ha nem tetszik nem kell válaszolni és nincs gond. Nem a kritikára voltam kíváncsi.Ezt nem sértésnek írtam!!! csak el mondtam a véleményem. Amúgy meg köszönöm a válaszokat mindenkitől.
2009. nov. 4. 09:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdéshez írtam ezt:


Egyrészt a gyerekorvosunk sem javasolja.


Másrészt: nagyon sok orvossal dolgozom együtt,és szerintük is felesleges, ugyanis a H1N1 egy végtelenül gyenge vírus, a veszélye csupán abban rejlik, hogy nagyon gyorsan mutálódik és mire az oltás kész és megkapod, addigra rég nem használ a vírusnak. Egy megfelelően felkészített immunrendszer pedig vagy észre sem veszi, vagy semmivel nem küzdi le nehezebben, mint a "sima" influenzát.


Az oltóanyag viszont jó pénz és kérlek nézzétek meg a híreket! Halálesetek nem használtak, akkor elővették az ukránokat, most meg riogatnak, hogy kevés az oltóanyag. Állati jó a marketingesük...

2009. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

22:50es vagyok. Ki az aki lepontozta a válaszokat? És nem csak az enyémet, hanem azét is aki más véleményen van. Tehát semilyen válasz nemjó?

Vagy az a baj,hoyg válaszoltunk a kérdésre akkor is ha már százan előtte feltették ezt a kérdést?

Én ezt nem értem

2009. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a %-nak teljesen megszűnt az értelme, mióta kivették a "leszázalékolt" válaszok eltűntetését. :)

Mindenki úgyis azt fogja helyesnek tartani, amit ő gondol. Az ember van annyira öntelt, hogy ne ismerje be, ha téved.

2009. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már meg bántam,hogy kérdeztem. Ha itt az ember kérdezni akar nem sok értelme van.
2009. nov. 4. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!