Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit gondol az új influenzár...

Ki mit gondol az új influenzáról? Annyira féltem hét hónapos lánykám?

Figyelt kérdés
szerintetek veszélyes lehet valójában? nem tudom,hogy már mit higgyek már.Én úgy ételem nem lehet veszélyesebb a hagyományos vírusnál.azért kicsi félelmem van.
2009. nov. 3. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdésemért fél órája majd a fejem vették :)
2009. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem olvastam a kérdéseket,hogy ki mit kérdezett.
2009. nov. 3. 21:02
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Az én Lányom is 7 hós,én is aggódom picit. A gyermekorvosunk szerint csak pánikkeltés,de holnap megkérdem a háziorvosunkat,mi beoltassuk-e magunkat,azt olvasta 1 év alatti babáknál a szülőknek nem árt a védőoltás. Bár mi sokat csavargunk,nagyszülők vidéken vannak,ha elkapja,hát majd meggyógyul,annyira azért nem pánikolok.
2009. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezt akarták elérni, hogy rettegj, és bizonytalanságban maradj. Ha majd azt látom, hogy tömegesen halnak meg az emberek, és nem olyanok, akik már amúgyis rákosak voltak, megfontolom a dolgot.
2009. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy kicsit túlzásba vitték az ellenkampányt. Én most terhes vagyok, a lányom 1,5 éves. Én is aggódom, hogy mi van, ha a férjem hazahozza. A gyerekorvos, nőgyógyász, védőnő is egyetért abban, hogy nekem meg a gyereknek rizikós lenne beadatni, viszont a férjemnek igen. Kicsi az esélye, hogy elkapjuk, alig megyünk valahova. Viszont a férjem bolti eladó, napi több 100 emberrel találkozik. Így is hazahoz mindenféle nyavalyát, sokszor panaszkodik, hogy a vevők a nyakába köhögnek.

Már mondtam neki, hogy oltassa be magát, de őt sikerült rendesen elriasztani, nem nagyon akarja. Na, én meg hogy erőltessem, amikor azt lehet olvasni, hogy meg lehet tőle halni?

Egyébként azt is mondta nekem a gyerekorvos, hogy a kislányom egészséges, erős gyerek, nem kell félnem, hogy valami komolyabb baja lesz tőle, még ha el is kapja.

2009. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Én rettegek tőle, és nem azért mert "jaj a sertésinfluenza",hanem azért mert egy betegség ami a szokottnál gyorsabban terjed,és tetszik nem tetszik nem szeretném ha a családban bárki is elkapná. Legfőképp nem az 5 hós kislányom.


Ennél többet nem írok,pedig tudnék, de én már kérdeztem is válaszoltam is a témában, és szó szerint nekem estek.Az alábbiakat kaptam érte a teljesség igénye nélkül: milyen buta vagyok, túlreagálom, eltúlzom, túlaggódom, dugjam búra alá magamat meg a gyereket, stb...

Ezek után nem merek mondani semmit.Sok itt az agreszív anyuka, akik rögtön bántják a másikat,ha nem egyezik a véleménye/gondolata/nézete az övékkel.

2009. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem komolyan akarom, hogy megint piszkáljanak, de ezt gondolom:

"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!" Van egy ilyen szabály. Be kéne tartani, nem hogy: hát én nem olvastam el...

2009. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
*Komolyan nem
2009. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

(agyamra mennek ezek az okostojások mint az előttem szóló)

Hogy a kérdésre is válaszoljak:Én is aggódom...volt hogy arra keltem éjjel hogy erről is álmodokj.Apát talán mi is beoltatjuk. 5hós a lányom

2009. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Pedig igaza van, talán nem kellene mindig ugyanezt megkérdezni. Internet-analfabéták.
2009. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!