Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír 5 hónapos babám...

Miért sír 5 hónapos babám evés közben?

Figyelt kérdés
Néha fel-fel sír, ilyenkor megnézem nem -e a kaja hőmérsékletével van -e baj, de nem. És a fogát se látom, hogy ki akarna már bújni.
2009. nov. 3. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mar engem is regota erdekel...kisfiam anyatejes es 3honapos kora ota (tehat 5hete) minden eves utan kozben sir. Felveszem bofi, puki es megis. A fogai elindultak, inye bizti faj az is lehet az oka.Probald minel nyugodtabb kozegben etetni, es probalgass mindenfelevel. Bofiztesd meg, esetleg figyeld a fogzasat, lehet hogy mar jonnek a fogai. Nyalzik is?Nem egybol bujnak ki azok a fogacskak, mar elotte joval birizgaljak az inyet belulrol, es nyalzanak is tole. Lattam h mar sokan kerdeztek ugyanerre ra, olyan jo lenne tudni mi bantja a kis babokainkat!
2009. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma kérdeztem meg a védőnőtől, de csupa olyan válaszokat adott amit én kizártam. Nekünk is szokott sirni evés közben, sőt néha mikor a cicihez rakom már akkor is. Tényleg jó lenne ha valaki tudná rá a választ.
2009. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én Dentinox gélt vettem, és használt!

Azóta jobb, hogy a két alsó fogunk kibujt!

Sok sikert!

2009. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!