Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a milupa vaníliás tejpépet, hogy kell adagolni?

Figyelt kérdés

CSak egy teljes normál étkezés adagja van ráírva, én viszont csak kóstoltatni szeretném.30 ml vízhez adjak 1 evőkanállal? Vagy ezt nem is lehet nagyon elrontani, mert az van ráírva, hogy púpozott evőkanál, az nem egy pontos megfogalmazás.

És ha kihűl, rá lehet melegíteni?


2009. nov. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csinálom hogy egy kevés langyos vizet kiöntök, és szépen fokozatosan adok hozzá tejpépet. Mindig egy keveset, folyamatos keverés mellett.
2009. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És én nem mérem az adagot, és nem csinálom túl keményre. 1 voltam
2009. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem a 30 ml vízhez 1 púpozott ek jó lesz a kóstoltatáshoz. Olyan sűrű tejbegríz állagú legyen. Én méricskélni szoktam és a 160 ml-5 púpos ek jó a manómnak. Volt egy idő amikor csak cumisüvegből volt hajlandó megenni, akkor a 160 ml-hez 4 ek-al tettem és nem vártam meg amíg nagyon megszívja magát. Amúgy tényleg enm nagyon lehet elrontani :)) Sztem melegíteni is lehet, bár én nem szoktam, frissen készítem.
2009. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!