Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is vissza kel éjjelente...

Másnak is vissza kel éjjelente dugni az 1 éves babájának a cumit?

Figyelt kérdés
Éjjel kb.3-4szer sirdogál átmegyek hozzá visszadugom a cumit és már alszik is tovább./ki se nyitja a szemét/Mikor fog erről leszokni? Vagy nekem kell leszoktatnom?Adjatok tanácsot!
2009. nov. 3. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt!Aztán kicsivel 1éves kora után lassacskán rájött magától,hogy megtalálja ő is a cumiját.

Egyik ismerősömék pl direkt ezért tettek be a kicsi ágyába 8-10 cumit,hogy bármerre fordult,mindig a kezébe akadt egy.Nekik ez is bevált... :)

2009. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

NA,én pont ezért vettem el a cumeszt a kisfiamtól.2 hónapos korától cumizott alváskor. Kb. 4 hónapos korában indult nálunk is a hajnali műsor: 2, 3, 4, 5 órakor felsírt a cumiért. A végén volt már olyan is, amikor 15-20 percenkért keltünk hozzá ezért.

Aztán mikor 6 hónapos lett, elkezdtem leszoktatni. Először csak a napközbeni alvásnál nem adtam oda neki, aztán amikor ezt megszokta, estére sem. 2 hét alatt elfelejtette, nem állt át az ujjszopira és a sírás sem lett több.

2009. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnél is így volt. Szerintem a Tied is hamarosan rájön, hogy megtalálja egyedül is. Nálunk is bejött a több cumi az ágyban. Sőt úgy alszik el, hogy egyet szorongat a kezében. Ha a szájából kiesik beteszi, amelyik a kezében van.
2009. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél neki éjszakai cumit, ami világít a sötétben. Elég belőle egy is :) megtalálja majd és visszarakja a szájába. Ügyesek már :)
2009. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És eddig nem is volt ilyen probléma? Az enyémek 4 hónaposak, de már most kiakasztó, éjszakára szerencsére el tudom venni tőlük,mikor már mélyen alszanak, de a napközbeni alvásnál nem.
2009. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!