Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli, nem evő babák...

1 év körüli, nem evő babák anyukái vannak itt? Hogy bírjátok? Mit eszik a babátok?

Figyelt kérdés

én megőrülök, annyira nem eszik semmit.

légyszi, írjatok trükköket, tippeket, vagy valami csodaszert...


2009. nov. 3. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az amit megeszik?Az én fiam csak szopik,nálunk az a gond,hogy semmi mást nem akar elfogadni.A te babád az anyatejet vagy tápszert sem issza meg?
2009. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tápszer 2szer kb. 160 ml...

de van, makor csak 120 ml

mennyi idős a tied?

2009. nov. 3. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén az az első kérdésem, mi az, amit megeszik, ami ízlik neki?

Én az elején kölesgolyót, meg kukoricagolyót (Auchanban, bioboltban lehet kapni) adtam neki, azt a mai napig nagyon szereti. Ezt szerintem minden gyerek szereti :)

Próbálj együtt enni vele, és lásson rá az ételekre, hátha megtetszik neki pl. a piros paradicsom, és akkor azt eszik.

Az én babám úgy szokott választani, hogy rámutat, amiből enni akar. Ha új ételt vezetek be, akkor mindig én eszem előbb belőle, és akkor kedvet kap hozzá.

2009. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hós, és egyre kevesebbet eszik, ma pl főzi nem kellett, a tápszerből is már 30 40 50ml-vel kevesebb fogy napközben az azt jelenti, hogy 160ml vagy van hogy 120, este olyan 210 elfogy. Régebben annyit evett mint egy kismalac, de mióta megtanult négykézláb menni és másnap felállt, azóta nem eszik. Ja és csak 7,5kg.
2009. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tejbegrízt próbáltál??Kakaóval??

A lányom nagyon szereti.Túrórudit.

Próbáltál már valamit??

Miket??

Gyümölcs??Almapüré barackkal,estleg kicsi kekszet bele tenni.

2009. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi itt nem tartunk, de tényleg jó volna tudni, mit szeret, mert azért biztos van olyan is. Az én lányom imádja a keksszel darált gyümölcsöt, mostanában általában uzsira az van. De tényleg jó a tejbegríz, tejberizsg, gyümölcsrizs..... Főziket nem eszi inkább? Húsokat? Ha adnád azt, amiket ti esztek? 1 év után már simán eheti (pl. rántott husi, pörkölt stb....). Ülj le vele és egyetek együtt, hátha kedvet kap. Persze csak akkor hasznos, ha még eddig ezt nem próbáltátok! 17 hónapos kislány anyukája.
2009. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!