Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott főtt husit hogyan...

Fagyasztott főtt husit hogyan engeditek fel?

Figyelt kérdés
Úgy tudom mikrozni nem szabad... (miért?) De akkor hogyan? Korábban kiveszitek és hagyjátok magától kiolvadni? Csak egy jégkockányi mennyiségről van szó...
2009. nov. 3. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Korábban kiveszem és hamar kienged.
2009. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is előző este kiveszem, de ha elfeljeteném, akor meleg vizes tálba tenném a húst egy pici tálban, mivel kismennyiség hamar kiolvad....hát én sem tudom, h miért ne volna szabad mikrozni és abban melegítem a babakaját..ez nem anyatej amiben élő sejtek is vannak...
2009. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem felejtem el, előző este átrakom a fagyóból a rendes hűtőbe. Ha elfelejtem, akkor meleg víz, pikkpakk felenged az a pici darabka.

Én szoktam mikrózni a tápszert is és a bébiételeket is. Nem hiszem, hogy pont a mikrótól lenne baja a babámnak, ez a 21.század, minden tele van mobillal, számítógéppel, elektromos kütyüvel, ötszázmillió autó pöfékel, stb.

Aki nem használja a mikrót, pl sétálni sem jár?

2009. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a mikró meg a sétálni járás közt nem értem az össefüggést, de én is a mikrónba tettem végül, mert a vízfürdőbe állítva sehogyse akart kiolvadni (közvetlenül forróvízbe nem tehettem mert már turmixolva van... (legközelebb tuti nem így fagyasztom...). Csak néha olyan fura állaga lesz a dolgoknak amiket mikróban olvasztok.... melegíteni az más...
2009. nov. 3. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi :) Az az összefüggés, hogy mikróban nem melegít, mert tele lesz elektromossággal a kaja, de lemegy sétálni a bűzbe az autók közé, ami igazán egészséges.
2009. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mindegy, bocs az offért. Nem ide tartozik a téma, tényleg elnézést kérek.
2009. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!