Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a 18 hó...

Hogyan oldjátok meg a 18 hó körüli babátok betakarását?

Figyelt kérdés

Nekem folyton lerúgja a takarót, ezért egy gyapjú alvózsákba raktam tegnap.Örültem, hogy most akkor nem fog "kitakarózni". Éjjel vagy ötször fölkelt, mert nem tudott mozogni benne, így hajnalban leszedtem róla és kidobtam az alvózsákot dühömbe az előszobába. Szóval most is ahogy betakarom feldobja a lábát és már nincs is rajta a takaró...


Nincs valami jó ötletetek?


2009. nov. 3. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hálózsák,nekünk nagyon szereti ugyanennyi idős Kisfiúnk:-)lehet meleg neki a gyapju,sztem a pamutot Ő is szeretné,:-)sok sikert:-)
2009. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még sajnos nem takarják vissza magukat, addig is marad a hálózsák. 16 hós kislány anyukája.
2009. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ti ezzel kínlódtok?:(Én már lemondtam a takargatásról,hálózsák nekünk is kilőve,mert belecsavarodik,nehezebben forog,áll benne.

Így én több réteget adok rá-body,arra hosszú ujjú rugi,arra még egy pizsama alsó,felső.23 fok van éjjel is,így aztán tuti nem fázik,jól alszik és slussz.:)

2009. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 18 hósom szintén nem tűri a hálózsákot(az első pillanatól utálta)és a takarót sem.Szerencsére egyáltalán nem fázós,én egy pizsama-rugdalózót adok rá.Alatta csak a pelus van.Így melege sincs,de mindene fedve van.Nálunk 22 fok van.
2009. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hálózsák. Van egy ismerősöm aki kivágta az alját a zsáknak és úgy aludt a gyerek benne Ha akart feltudott állni és menni is tudott.De szerintem megszokás kérdése a hálózsák az enyém mindig abba aludt és ezért nem is zavarja.
2009. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!