Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idős korától...

Babátok mennyi idős korától eszik egyedül?

Figyelt kérdés
Evés közben csapkod, fújtat, köpköd, ha a kanalat a kezébe teszem veri vele az asztalt, vagy a kajáját szétpancsolja. Hogy tudnám elérni hogy ezekről leszokjon?? Szívesen etetem én, de az igazat megvallva kicsit kiborít hogy mindent úgy kell becsempészni a szájába nehogy félúton kiverje a kezemből, aztán szemközt köp vele.... !!!
2009. nov. 3. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
1 éves a kicsim
2009. nov. 3. 12:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is 1 éves. Még ő is maszatol, játszik evés közben, de már próbálkozik a kanállal egyedül is. 10-ből 7szer sikerül is a szájába lapátolni a kaját. Mindig elmondom neki, hogy az étellel ne játszom, ha kézzel próbál a főzelékbe nyúlni, rászólok, hogy nem szabad, és elveszem a kezét a tányérból. Nem könnyű, de majd lassan megtanulják. Az apja ezért is nem hajlandó etetni, mert maszatol, meg játszik.
2009. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi lányok, 16 hónapos a kislányom és még én etetem. Persze néha kap kanalat, de az ételt veri vele és képes a feje fölé emelni a tele kanalat (persze ami marad addigra benne). A szájába csak úgy megy étel, ha én irányítom a kanalát. Hát sajnos egyelőre ez van, bár lehet, hogy nekünk már kellene egyedül enni??? Nem tudom, majd jön más is, aki tapasztaltabb ebben a témában.
2009. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a tiétek is köpköd????
2009. nov. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!