Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hós babátok elvan egyedül?

3-4 hós babátok elvan egyedül?

Figyelt kérdés
Hiába a játszószőnyeg, a körforgó, semmi nem érdekli, ha nem vagyok mellette. Nem nagyon tudom letenni, mert egyből reklamál. egy kivétel van, az elektromos hinta... De egész nap abban sem, és ölben sem lehet, nem hinném hogy jót tenne a kis gerincének. De ha vízszintbe helyezem, már szól... Ez normális? Evés után van, pelus kicserélve, nem beteg... Másrészt ha mindig felveszem, és ölben van, sosem tanul meg forogni, mászni. 6 hetesen már forgott, azóta meg semmi...
2011. okt. 14. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 4 hónapos, és egy órát simán eljátszik nélkülem, a lényeg, hogy lásson. Szőnyegen, pihenőszékben van, sok színes és csörgő játékkal, nagyon szereti.
2011. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3,5 hós lányom igazi hisztikirálynő. Ha ébren van és nekem dolgom van (főzés például),akkor zeng a házunk. Alig várom,hogy üljön és egy kicsit önállósodjon játék téren.
2011. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nálunk is 3,5 hós a kisasszony.

És nem sír, csak kiabál, de olyan mérgesen...

2011. okt. 14. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
3 és fél hós a kislányom. Kb. 20-30 percet van el egyedül,minden etetés után. A lényeg,h lásson! Ha nem lát,akkor hiszti van. Egyszer alszik, egyszer sétálunk, egyszer végig ébren van 2 evés között, és persze egyre többet lesz ébren. Én sem fogom mindig a kezemben,pedig próbál kijátszani. De sokszor sajni ellágyulok,és nálam is többet van kézben. Van minden nagy egy hosszabb alvása,akkor próbálok megfőzni,ha anyukám elviszi sétálni,akkor csinálok minden mást gyorsan, másfél órában! :)
2011. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:*vagyis van minden nap egy hosszabb alvása!
2011. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!