Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki SINLAC-ot ad a babájának...

Aki SINLAC-ot ad a babájának miért ezt a pépet választotta?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert tejmentes, Glutén mentes és jobb mint a norm pépek.

Az enyém allergiára veszélyeztetett.

2009. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tápszerünk is hypoallergén, a pép is legyen az!
2009. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 10 napig adtam Sinlacot a babámnak (akkor 8 hónapos volt), mert baktérium fertőzése volt, és nem volt szabad tejalapú tápszert kapnia (antibiotikumot szedett).


Mikor elfogyott, és Ő meggyógyult, akkor visszaálltunk a tej alapúra (a Sinlac tejmentes).


Egyébként finom, jó az íze, olvastam, hogy gyomorbántalmakban szenvedő felnőttek is fogyasztják.

2009. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos kisfiam tejallergia gyanús (azért csak gyanús, mert 1 éves kor alatt nem hajlandók megvizsgálni, de annyira rosszul lett egy tejpéptől, hogy ügyeletre kellett vinni), ezért a gyerekorvos Sinlac-ot írt fel. Egyébként imádja. Ha este látja, hogy ott van bekeverve az asztalon, nem hajlandó a délről maradt pár kanál főzeléket megenni.
2009. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. nov. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!