Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig nem állt vissza a...

Még mindig nem állt vissza a napirendünk az óraátálllitás óta. Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam.
2009. nov. 3. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1hónapos a fiam. Én inkább a magam napirendjét borítottam, ő ebből semmit nem vett észre. Régi idő szerint 8-kor fürdött, most 7-kor, mint ha nem történt volna semmi. Aztán majd március végétől megint 8-kor lesz pancsolás.
2009. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nem szórakoztunk azzal h 5 perceket tologatunk meg h 8 helyett 7-kor fürdetem hanem minden ment a szokott módon.Az első 2 nap nyügi volt egy kicsit de mostanra megint minden a régi.
2009. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 nap a szokásos 7 helyett 6-kor ébredt a babám, viszont ugyanúgy este fél 8-kor fürödtünk, mint máskor. Nem tologattam semmit, kicsit álmosabb volt, de pár nap alatt visszaállt a rend.
2009. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányom sem állt még át. 7 hónapos. Hiába fürdetem később, 7kor bealszik a 8 helyett. Ha egy órával később fürdettem, ill. szoptattam, bealudt a szopiba, egyéb esetben meg sírdogál, hogy fáradt. Így reggel 5 után kel. Talán lassan menni fog. Addig én is korábban megyek aludni ha tudok.
2009. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2009. nov. 3. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kislányom nagyon egyszerűen megoldotta. Akkor éjjel mikor át kellett állítani egy órával többet aludt, mint szokott, így ugyanúgy 8kor ébredt, mintha semmi nem történt volna.
2009. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig 6-kor feküdt,és 5-kor kelt,teljesen ki voltam.Aztán egyik este elmentünk vendégségbe, és 7-ig maradtunk,így 8 lett mire ágyba került,azóta bírja 8-ig.Az öt órai kelésről pedig leszoktattam....
2009. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!