Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után akkor is teherbe...

Szülés után akkor is teherbe lehet esni ha még nem jött meg a mensiés szoptatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a peteérés a menses ELÖTT van, ezért természetesen teherbe eshetsz, ha nem védekeztek. A szoptatás NEM fogamzásgátlás, csak a valószinüséget csökkenti valamennyire.
2009. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajaj,bár nekünk sajna nem sikerült,mert szerettem volna...ez ember és lélek függő is lehet.Mi nagyon szeretnénk már hónapok óta kistesót és nem akar jönni,peidg már a szoptatást is abba hagytam hátha az a gond,mert akkor sem sikerült,de semmi..
2009. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen teherbe lehet esni ilyenkor is.Én is szoptatok (17 hós a fiam)de ma teszteltem pozítívat.Igaz,hogy eleinte rendszertelen volt a menszim,de pár hónapja sikerült cickafarkteával rendbe hozni,és terhes is lettem.Egyik ismerősöm 1x menstruált a két gyerek között és terhes is lett.
2009. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nincs 6 hónapos a babád, igény szerint szoptatod és éjjel sincs a két szoptatás között több, mint 6 óra és nem kap a baba semmiféle kiegészítő táplálékot, akkor kevesebb az esélyed rá, mint 2%.Ezt egy orvos könyvében olvastam. Persze, így is megvan az esély, de nagyon kicsi...
2009. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!