Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első hajat Ti Anyukák...

Az első hajat Ti Anyukák levágjátok kisfiatoknak? Hogy csináljátok? Mert az én fiamnak nagy haja van, de mondták ne vágjam le még. Meddig hagyjam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha zavarja,v a szemébe lóg,vágd le nyugodtan.
2009. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem lóg a szemébe,szép göndör haja van,dehát ugye nőni fog még...Csak én nem merem levágni:)))
2009. nov. 2. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
én első alkalommal fodrászhoz vittem, már belógott a szemébe, ekkor volt 5 hónapos azóta 2 alkalommal lett levágva a haja, de az utolsó 2 én vállaltam be, nem lett rosszabb mint a fodrászé.
2009. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csak bátran, ha göndör, akkor el sem tudod rontani:))) a fiam is göndör, 17 hónapos, de alig van haja még:)
2009. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kisfiam 10 hónapos múlt,de már amikor megszületett nagy hajjal jött a világra. :))) Gondolkodom a fodrászon.Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 2. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:

6hetes volt a kislurkó mikor apával "nekiestünk" a kezelhetetlen loboncfrizurájának géppel :) Aztán már úgy belejöttünk,hogy havonta nyírtuk. Nagyon szép,erős süni frizuja lett!

Egyedül én sem állnék neki,mert nem bírom "lefogni" :) Én meg fodrászhoz nem vinném,félnék,hogy belefordul az ollóba.

Úgyhogy csak ajánlani tudom a hajvágást! Pláne egy kisfiúnál...

Jó szépülést :D

2009. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ó én neki estem a géppel itthon.Apa fogta és nyírtam.az első kettőt végig üvöltötte.Most volt a 4dik vágásunk és gyönyörűen végig ülte.a kezébe adtam egy kefét és elvolt vele.Mondtam,hogy fordítsa a fejét és fordítottam.le voltunk döbbenve milyen nagyfiú.Én nem fizetnék a fodrásznak ezért az tuti.Kb 3perces művelet,csak meg kell tanulnia.Hajnyíró géppel nem lehet elrontani!Az egész család fodrásza én vagyok,pedig semmi közöm a szakmához:D

15hós baba mamája ui:nekünk tépte a haját ha már nagy volt,így muszáj volt nyírni,meg a nagy melegben jobb is volt és kezelhetőbb..

2009. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Viszont kérdezz meg több fodrászt, mert ha nem kérdezed meg előre elképzelhető, hogy 1500-at kér. Én egerben 6 fodrászt kérdeztem:

az egyik 500-at kér, a másik 800-at, kettő 1200 és kettő 1500 válszt kaptam. Azért nem mindegy...

2009. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, ennyiért kapsz egy hajnyírót és el se tudod rontani. Apának már én nyírom, profi vagyok, így a két fiúnak (9 hónaposak) is én nyírtam meg először. Fekve tartottam a levegőben a zuhanytálca felett és toltam a gépet. Végén a finommunkánál apa segített tartani. 3 perc.
2009. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és elraktam nekik emlékbe egy-egy tincset, ráírtam a dátumot.
2009. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!