Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babának mivel szívjam...

3 hós babának mivel szívjam az orrát?

Figyelt kérdés
Van ilyen pumpás valami, de szerintem az nem ér semmit, mert még egyszer se szívott semmit, viszont én úgy hallom néha mintha lenne mit, fürdés után fültisztítóval takarítom és natúr sóoldat orrcseppet kap. Nem lázas csak köhög kicsit és ez a takony van, nem vittem orvoshoz, nehogy a rendelőben elkapjon valamit mást is.
2009. nov. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hós kislányomnál a porszívós orrszívót használom már újszülött kora óta. Abszolút hatékony, naponta használjuk. Előtte a tengervizes orrsprayvel fellazítom a váladékot és gyönyörűen kitisztítja a porszívós.

Ha idegenkedsz tőle, sokan használják az elemeset is, csak az kicsit drága.

Aztán van olyan is, aminek a végét te szívod meg (síp alakja van az egyik végénak) és azáltal tisztítod a baba orrát.

A pumpás nálunk sem jön be, csak végszükség esetén, ha megyünk vhova, benn van a pelekázótáskában.

2009. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 hónapos babánál már lehet használni az orrszívó porszívót..=) [link]
2009. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mi is olyat használunk mint amit a 2. válaszoló linkelt. Nagyon jó.
2009. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Mi is ezt használjuk és nagyon jó.
2009. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is azt használom, de a pumpást is szoktam.

Tudni kell használni.

2009. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi porszívós orrszívót használunk. Kicsit féltem tőle először, de nagyon meg voltam a végén elégedve vele. Bár mi csak egy jó nagy fikuszt:) szívtunk ki neki, de teljesen tökéletesen kiszívta neki. Ja, és még akkor 2 hónapos sem volt, szóval szerintem próbáld ki ezt. Kicsit fura, hogy az ember rádugja a porszívó csövére, de nagyon lecsökkenti a szívóhatást, nem kell megijedni tőle.

2009. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is félek a porszívóstól, de mindenki dícséri.
2009. nov. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!