Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nem tejalapú pép van,...

Milyen nem tejalapú pép van, amit lehet adni 6 hós babának?

Figyelt kérdés
Én ismerem a Milupa gabonapépet (amit nem kaptam sehol), meg a Sinlacot. Ezen kívül?
2011. nov. 11. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Most tudom, hogy ez mar nem "divat", nem szokas, de en pl. 4 honapos kortol mar s.repa, zoldborso puret keszitettem a gyermekeimnek, tehat nem kaptak bebi etelt, mivel tartositassal keszult, s nem friss, ezert igyekeztem mindig frissen elkesziteni az etelet.

Bebi s.repat lehet vasarolni, amit akar a sajat ebededben is megfozhetsz, aztan osszeturmixolod egy pici tejjel, de mar lehetne ezt gazdagitani, mivel nagy a baba, sot mar egy pici csirkemell, csirkemajat is kaphat, es spenotot.

Erre folyamatosan kell a gyereket szoktatni, tehat naponta adjal neki tobbet, ezek a bebi etelek nem egeszsegesek!

2011. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdés. Egy szóval sem mondtam, hogy adok a gyereknek bébiételt.
2011. nov. 11. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:

4 hónaposa a hozzátáplálás e alehtő legrosszabb dolog!!


DM-ben vannak a Alnatura tejmentes pépek (rizs, gríz, keverék)

Ezen kívül DM saját márkás 3 összetevős és kölespép

Ezen kívül Humana grízpép és almapép

[link]


HIPP-nak is van natút rizspépje

2011. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki sinlac-ot, ez nem tejalapú, és még az íze is jó.
2011. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, itt a Nestlének van rizspépje, banános meg sima. Úgy tudom, régen otthon is volt, hogy van-e még, nem tudom... Azokat nézegesd meg a polcokon. (Tejallergiás a babám, ezért csak ilyen pépet kaphat. Ha szintén erről van szó, bababoltokban, Brendonban, egy német márka almás pépje van még.)
2011. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom, már be is linkelték, amire gondoltam. :)
2011. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!