Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehetne rendbe hozni a...

Mivel lehetne rendbe hozni a kis ajkát? Bővvebben lent.

Figyelt kérdés
17 hónapos a kislányom, az elmúlt 2 hónapban 4 foga jött ki majdnem egyszerre patakokban ömlik a nyála, meg természetesen állandóan bent van a keze a szájában ,és most h jött ez a hűvősebb idő, kiszáradt teljesen, kenegetem Gabi testápolóval de délutánra az állandó nyálzástól ismét piros és most még a szél ki is fújta. Milyen krém lenne a megfelelő ami elmúlasztaná a pirosodást? köszi a válaszokat előre is!
2009. nov. 2. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Bepanten jött be,a doktornő javasolta!
2009. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Testápolót ne kenj az arcára szerintem, a saját arcunkra sem kennénk testápolót. Az én dokim körömvirág krémet javasolt; van a dm-ben, meg a gyógyszertárban is.
2009. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez van nálunk is és a Babé hozta helyre a bőrét.Drága,de kiadós és tényleg jó.
2009. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam és ott pont erre a vazelint ajánlották.Bephantennel viszont már én is kentem,tényleg jo.Mikor kimentek ha bekened az arcát,azt ne séta elött tedd közvetlen,hanem joval elötte.Mi most a Babyderm-nek a az arc és testápolóját használjuk.Rossmanban lehet kapni,nem drága és jo.
2009. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, akkor veszek mert nincs bepanthenünk itthon , igaza van annak az anyukának h arc ápoló kellenne de nem volt itthon semmilyen mert most hétvégén lett ilyen az arca én sem kentem az arcára idáig, csak nem volt más itthon.

köszi még1x mindenkinek

2009. nov. 2. 22:48
 6/6 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam a nem szó kimaradt bocsi:)

Tehát h nem testápoló kell a kis arcára.

2009. nov. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!