Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 9...

Hogyan szoktassam le a 9 hónapos babámat a csapkodásról és a karmolásról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Kisfiam szintén csapkodásos időszakát éli :) .Ilyenkor megfogom finoman a kezét és elmondom neki,hohógy "nem" vagy "nem szabad".Néha könnyes lesz a kis szeme...de muszáj erélyesnek lenni,hogy megtanulja,mit szabad és mit nem.

Leszoktatni valószínűleg nem is lehet,de próbálkozom!

2009. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is ezt szoktam csinalni, egyelore semmi eredmennyel. De kitarto vagyok.
2009. nov. 2. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá, hogy simogasson inkább. Ne csak azt mondd, mit nem szabad, hanem azt is, hogy mit tehet inkább helyette.
2009. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk, 13 hónaposan még mindig megy a csapkodás - ha engem csapkod, akkor rászólok, hogy csak simi, simogatás van, nincs ütögetés. Magát is csapkodja, a fejét, még nem tudtam rájönni, hogy miért. Akkor is rászólok kedvesen, hogy csak simi van. Még nem szokott le teljesen erről, de mintha ritkábban fordulna most már elő.
2009. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez a resze is megvan. Marmint a simogatas...Remelem hamarosan osszerakja a kis fejeben a dolgokat.
2009. nov. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!