Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most akkor mi a jobb?...

Na most akkor mi a jobb? Bolti tej, tehéntej, tartóstej?

Figyelt kérdés

Én eddig a tartós tejről azt gondoltam, hogy nem lehet babáknak adni (1 éves kor után), és korábbi kérdésekben azt olvastam, hogy a gyerekorvos azt ajánlotta.

Ha bolti akkor 1,5 vagy 2,8%-os, vagy inkább tehéntej?


2009. nov. 2. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

gondolom tudod, hogy az 1,5 es 2,8% tej is tehentej

a babanak a zsirosabbat ajanljak, en dobozos zsirosat adnek neki, mert szep a "hazitej" a legegeszsegesebb elmelet, de hacsak nem a sajat tehened tehej szerintem nem lehet tudni, honnan"jott"- feldolgozas, tisztasag, tehen egeszzegi allapota. a bolti legalbb pasztorizalt. en 1 eves korig nem adom

2009. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindegyik tejfajtánál vannak érvek-ellenérvek. Én azt adom a lányunknak, amit én magam is szívesen megiszok, tehát nem tartós, 1.5-ös vagy 2.8-as magyar gyártmányú tejet (nem tejitalt!). Amikor kérdeztem a gyermekorvosunkat, h' mit ajánl kezdéshez, akkor azt mondta, a termelői teljes tejet egyelőre hanyagoljuk, de például a tartós tejet nem kifogásolta.
2009. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!