Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hétvégén ami a Papp...

Most hétvégén ami a Papp László Sportarénában lesz babamama expo az olyan, mint ami múlt hónapban volt a hungexpon? Az érdekel. Hogy használt ruhák, babakocsik vannak-e itt is?

Figyelt kérdés
segítsetek,aki már volt ezen,mert ha nincs használt,akkor nem utazunk fel fölöslegesen Pestre
2009. nov. 2. 12:30
 1/2 A kérdező kommentje:
felhívtam őket,sajnos nem lesznek használt termékek. Pesten hol szoktak lenni ilyen "vásárok" még?kicsi is jó lenne,csak használt dolgokat lehessen venni
2009. nov. 2. 12:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Már tudod, hogy ez nem az a fajta bababörze, de azért belinkelem ide a honlapjukat. Mi készülünk elmenni:

[link]


Használt börze gyakran van Bp-en, én itt szoktam megnézni, hol és mikor.:

[link]

Szerintem érdemes őket előtte felhívni, ha vidékről jönnétek fel emiatt. Többnyire csak ruhák szoktak lenni.


Nem börze, de én már többször vettem itt jó minőségű használt ruhát.:

[link]

Több üzletük van országszerte, azokat nem ismerem. Ebben csak gyerekholmi van, a többi szerintem vegyes.


Remélem tudtam segíteni.

7 hós babó anyukája

2009. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!