Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem adatjátok...

Anyukák, akik nem adatjátok be Magatoknak a H1N1 elleni oltást. Ti mivel véditek Magatokat és babátokat?

Figyelt kérdés
Én sem adatom be. Gyakran mosok kezet, letörlöm a bevásárlókocsi azon részeit, amihez hozzáérhet a gyerek, eszünk sok gyümölcsöt... Adtok külön valami vitaminkészítményt az egyébként teljesen egészséges babátoknak? Az enyém 16 hós.
2009. nov. 2. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát szerintem ezeken kívül amit megteszel nehéz másképp védekezni.Társaságba muszáj menni főleg egy ekkora gyerekkel.Mindenképp ellene vagy a védőoltásnak?Mert én most afelé húzok,hogy a biztonság kedvéért beadatjuk magunknak,főleg a mai hírek után(Ukrán helyzet) és nemigen kapok egyértelmű választ,hogy tényleg annyira rossz lenne e ha megkapnánk.Én félek.18 hós anyuja.
2009. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igez ezeken kivül még vitaminokat szedünk.

De én ugy tudom hogy az ukránoknál valami más féle influenza van,nem tudják hogy mi.Én egyértelműen az oltás ellen vagyok,még magamat sem oltatnám be,nem hogy a gyerekemet!

2009. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Csak nekem tűnt fel a tegnapi hírekben az ukrán helyzettel kapcsolatban a következő? :

Nem a H1N1 terjed, de az országos tisztifőorvos mindenképpen azt javasolja, hogy a határ mentén élők oltassák be magukat a H1N1 ellen. (???)

Szerintem nem tudják eladni a sok legyártott vakcinát...

2009. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma voltunk az orvosnál, és ő mondta, hogy minden mennyiségben C vitamint kell szedni.
2009. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Épp ezt olvasgatom...

2009. nov. 2. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

gyakran mosunk kezet, szellőztetünk, a kilincset, távirányítót és villanykapcsolókat domestos kendővel áttörlöm, 2 naponta cserélem a kézmosónál a törölközőt és már több, mitn 2 éve Clarasept-tel mosunk kezet. Ez az a zöld fertötlenítő folyadék, amit a kórházakban is használnak, nem büdös, nem túl drága, de hatékony. Gyógyszertárban lehet kapni.

Én 34 heets kismama vagyok, reggelent eiszom az ezüst colloidot, eszem a Béres Gravidát és a Cetebét, a 22 hónapos lányom pedig felváltva kapja (1-1 hónap) az Echinacia cseppeket és a Cebion Multivitamin szirupot. Ezen kívül 20 C vana szobájába, megy a párásító levendula aromával, cseréltem benne szűrőt, nem járunk tavaszig babaúszásra és inkább szabadtéri programokat csinálunk a kisbarátokkal, ha lehet kerüljük a játszóházakat és a veszélyes közösséget. Nem futunk le a doktornőhözm, csak ha nagyon muszáj, inkább telefonon beszélünk. Sok gyümölcsöt eszik és sokat van levegőn (ha lehet kint is altatom). ioprton lámpával zöld fénnyel erősítem az immunrendszerét és szerdán megyünk biolaborba is. Férjemnek pedig vettem eurovitet.


És még így is félek, hiszen mind a ketten elvileg a veszélyezetett csoportba tartozunk, de akkor sem vagyok hajlandó beoltatni magunkat.

2009. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14 hós kislányomnak a cebion cseppeket adom, naponta 10 csepp és kb 1 hónapja keztük a Ribomunyl-t. Ez egy immunerősítő, (olyan mint egy védőoltás)a dokink ajánlotta. Fél évig tart a kúra, úgyhogy egyenlőre még csak reménykedek, hogy használni fog. Én grapefruitmag olajat szedek, napi 20 cseppet. Sok ember közé nem nagyon viszem a gyereket, kint vagyunk a kertben napi 2 órát, ha jó az idő, ha rossz, akkor csak 20 percet.


MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A RIBOMUNYL GRANULÁTUM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Ribomunyl baktérium részecskékből áll. Kiújuló fül-, orr-, gégészeti és légúti fertőzések megelőzésére

Ajánlott gyermekeknek 1 éves kortól és felnőtteknek.

2009. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok:bocs,de én úgy olvastam a hírekben,hogy az ukránoknál az új infulenza terjed rohamosan.Akkor valamit rosszul értelmeztem.Minden esetre ők szeretnének oltóanyagot,de nincs.Mi nem akarjuk beoltatni magunkat,pedig nálunk még van.Én megértem azt aki ellene van,de én mégis félek és még mindig tanácstalan vagyok.
2009. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!