Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hós babások! Beadatjátok...

2-3 hós babások! Beadatjátok magatoknak a sima, vagy a H1N1-es influenza elleni oltást?

Figyelt kérdés
Nagyon vacilálok,hogy legalább a sima influenza ellenit bekéne,hogy adassam magamnak..Vagy ez is kihatással van a babára? Tudom,hogy volt már ilyen
2009. okt. 15. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem oltattam be magamat influenza ellen, mégsem kaptam el 1x sem. Nagyon ellene vagyok ezeknek az agyon reklámozott védőoltásoknak. Persze van rá esély, hogy elkapom, de minden ellen nem oltathatja magát az ember...

Tönkreteszi a saját immunrendszert.

2009. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én sem oltattam be magam idáig semmivel sem,de mivel,hogy most már van egy kisbabám,így már rá is kell,hogy gondoljak,és nem akarom,hogy tőlem kaja el...

2009. okt. 15. 12:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én oltás helyett próbálok megelőzni homeopátiával. Heti 1 tartály oscillococsinum nekem, és 1 megosztva 1/3-2/3 arányban a 3 hónapos és a 6 éves gyerekem közt, vmint heti 3-szor 5 golyó echinacea mindenkinek. A picinek egy evőkanál vízben kell feloldani és műanyag kanállal beadni. Nekem ezt egy homeopátiás doktornő javasolta, eddig bevált!
2009. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Határozottan NEM adatom be!
2009. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezt a homeopátiás dolgot lehet,hogy kipróbálom...!

2009. okt. 15. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem oltatom be magam.Évről -évre vannak az influenzának új törzsei,még (lekopogom)egyszer sem voltam beteg.

Gyógynövényteát iszom,Actimel-t.Én ezeket szeretem.

2009. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem oltatom be sem magam, sem a férjemet. Ez az egész csak üzletről szól. Jól megtervezett az egész.

Lényeg a megelőzés, mi vitaminokkal tesszük. Életemben talán egyszer kaptam el még az iskolában influenzát. Ha gyenge az immunrendszered, akkor szedjél Béres cseppet. Azután már a szervezeted is fog védekezni magától.

2009. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem oltatom be sem magam, se a 4 hónapos lányomat.

Szerintem többet ártanék magunknak az oltással.

Én is inkább a homeopátiában bízok.

2009. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én megkaptam a védőoltást tegnap, semmi bajom tőle. A férjem jövőhéten kapja meg. A lányom 3 hónapos, és csak olyan jöhet a közelébe, aki beoltatta magát. A család is, nagyszülők..., is oltatják magukat. Szerintem így leeht legjobban megvédeni a piciket. Ahogy elnézem ezzel a véleménnyel egyedül vagyok, de nem baj, én nem tudnám magamnak megbocsátani, ha nem tettem meg volna mindent, ami tőlem telik.

Például a lányomnak a Rota ellenit is beadattam, nem fogok lelkiismeretfurdalással üldögélni mellette a kórházban.

De senki ne gondolja, hogy megrögzötten oltom minden ellen ,például bárányhimlő ellen nem akarom majd, mert azt úgy gondolom jobba ha elkapja gyerekként, mint felnőttként, és akár terhesen. Szóval úgy gondolom tudni kell mérlegelni a kockázatokat!!!!!

2009. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!