Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat szoktad puszilgatni a...

Sokat szoktad puszilgatni a babádat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, legszívesebben megenném. :)
2009. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
sajnos igen:) de még a popóját is néha, amit néha cikinek érzek:) dehát mégiscsak a gyerekem:) 2 helyre viszont nem adok: szájára (ez gondolom másnál is így van)+ a kezére.
2009. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a kezére mért nem??sok anyuka a kezét puszilgassa!


száját szerintem sem szabad, mert a felnőtteknek a gyomrában kitudja milyen baci vanpl helikobakter meg ilyenek, nem egészséges.

2009. nov. 2. 11:31
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
hát azért kérlekszépen, mert a kezecskéjét a szájacskájába teszi:)
2009. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia


A szájára én sem adok puszit.A popsijára sem,mert félek,hogy lekakil... :)

Viszont,ha a kezemben van,majdhogynem folyamatosan puszilgatom... :)


3 hónapos a kicsikém :)

2009. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nálunk néha megy a szájrapuszi, mert félresikerül a sima, mert mozgatja a fejét, még soha nem lett beteg. Kezét pl. nem szoktam, mert mindent megfogdos, hiába törölgetem a kezét.
2009. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:)

én is puszilgatom,de apának nem engedem erősen,mert kipuszilja és pirs lessz a bőre.:) hiába borotbálkozik meg,

2009. nov. 2. 11:40
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát az a baj észre sem veszed ha elkap valami gyomor betegséget,mert sokszor a helikobakter is sajna olyan hogy nem tudja az ember hogy van, nálunk is volt már hogy félresikerült ez van, de vigyázok:)
2009. nov. 2. 11:42
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

A streptococcus mutans-t elkaphatja tőletek, ha szájrapuszit adtok, és az fogszuvasodást okoz. Nem tudhatjátok, hogy a szátokban él-e ilyen baktérium.

Én a fejére adok puszit, és nem szeretem, ha mások puszilgatják a néhány hetes babámat. Kivéve, ha a férjem teszi.

2009. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is inkább a pofiját és nyakát,hasát "és ahol érem" puszilom.és olyan jó,hogy igy egy évesen már "visszacsókol".csupa nyál leszek a nyitott szájától :-)
2009. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!