Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A picurom kedden kapja meg az...

A picurom kedden kapja meg az elsö oltást! Mire számithatok? Azt tudom hogy belázasodik. De azon kivül lessz még valami?

Figyelt kérdés
Szegénykémet már elöre sajnálom. Meg persze gyomor idegem van, hogy nehogy valami gond legyen.
2008. júl. 2. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, mert egyáltalán nem olyan vészes a dolog, mint ahogy azt az ember előre gondolja. Az én babám nem lázasodott be, talán egy kicsit nyűgösebb volt aznap, de még az sem volt vészes. Egy kicsit sírt amikor megszúrták, de ahogy felvettem, rögtön abbahagyta a sírást. Van olyan baba,amelyik észre sem veszi, hogy megkapta az oltást. Beszélj hozzá, próbáld elvonni a figyelmét, amikor szúrják, és ne idegeskedj, mert azt megérzi rajtad.
2008. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első oltás után semmi nem volt, se láz se nyűgösség, sőt inkább egy picit bágyadtabb volt, pedig még hőemelkedése sem volt. Tényleg ne idegeskedjél, csak figyeld napközben, hogy nem-e lázasodik be és pont erre az esetre irassál fel előre a dokival lázcsillapító kúpot, de remélem nem lesz rá szükségetek.
2008. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Most már sokkal nyugodtabb vagyok! Eddig csak rémhireket hallottam róla!!
2008. júl. 2. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új kombinált oltóanyagtól már nem lázasak a babák, és csak egy szuri ( pár éve még 2 volt ). Nálunk sem volt se láz, se nyűgösség, de még az oltás helye sem duzzadt be.

11 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!