Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig számíthatok rá úgy kb,...

Meddig számíthatok rá úgy kb, hogy a babám esetleg belázasodik a kötelező oltástól? Ma kapta 13 h-kor.

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam egyaltalan nem lazasodott be a 2. havi oltastol, pedig itt Angliaban 5 az 1-bent kapnak, csak aludt nappal is. Nem is keveset!!!Mikor ebren volt, akkor meg evett, mint azelott. Ugyhogy remeljuk a te babad is jol viseli!
2008. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,én is erre számítok,elég masszív a kislány:) De biztos ami biztos alapon gondoltam megkérdezem,mire számítsak.
2008. nov. 5. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányomnak csak hőemelkedése lett estére minden oltás után. :(

Mérd meg a lázát ha melegebbnek érzed a picit és fürdetés előtt (mert a fürdővíz lehűti a pici testét és akkor nem mutatja a lázmérő ha netán lázas lenne!) biztos ami biztos!!!Ha a feles Kúp nem segít a lázcsillapítást csinálhatod hűtőfürdővel és ha még mindig lázas irány a kórház :(.

Ha kicsi hőemelkedése lenne akkor is adhatsz neki feles kúpot ártani nem árt inkább nyugodtabban alszik tőle.

Nekünk másnapra már nem szokott lázunk és hőemelkedésünk lenni de azért akkor is megmérem neki.

Ha a popsijában méred akkor 5 fokot le kell vonni a hőmérsékletéből.

Boldog babázást és lázmentes éjszakát kívánok

5 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt lázunk, de 2 napig nyűgös volt, alig aludtunk, meg bepirosodott az oltás. Az orvos azt mondta, hogy ez normális reakció.
2008. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat és a tapasztalatok leírását. Jó babázást mindenkinek:)
2008. nov. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!