Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltástól vagy mitől sír ennyire?

Oltástól vagy mitől sír ennyire?

Figyelt kérdés
Kislányom hétfőn volt 2 hónapos, megkapta a szuriját. Nincs neki be dagadva, nem piros, és mozgatja is egyfolytába.De azóta rá törnek síró görcsök de olyanok hogy nem udok vele mit csinálni. A védőnő szerint nem lehet az oltástól.Tegnap se meg ma se volt széklete, de mivel tápszeres, volt már ilyen,de ezt nem csinálta.Ma reggel 4-kor evett utoljára, azóta csak a tea kell neki.És idáig sose kellet fől ilyen korán. Délután van csak orvos, addig megörülök.Előre is köszi a választ
2008. júl. 2. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől. Mosd le az arcát a kezeit és a kis talpait langyos (szinte hideg) vízzel, hátha az segít. Illetve én legyezni szoktam ebben a nagy melegben, és azt nagyon szereti.
2008. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kaki kínozza.Én azt olvastam valahol,hogy a tápszeres babáknak minden nap kell,hogy legyen széklete...de lehet ez is csak valami hüyeség.Az én lányom is nyűgös,ha nem tud kakilni 2 napig.

Én kamillateával szoktam megoldani a dolgot.1 deci víz,egy kamillatea filter/egy teáskanál kamilla virág.Ebbe 1 cukor.Ebből olyan 20-30 mili,és fél napon belül eredményt hoz.

Mindenképpen menj el dokihoz!

2008. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk most nincs annyira meleg.De már nagyon ki vagyok hogy mi ez, mert nagyon nyugodt baba különben, és nagyon jó evő
2008. júl. 2. 11:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Kapja a kamilla teát, és az epumisan cseppeket 2 hetes kora óta.
2008. júl. 2. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kaki kínozza. Az én babám is tápszeres és nekem mondták, hogy minden nap kell hogy legyen széklete, erre figyeljek oda. Sokféle megoldás van arra hogy segíts egy kicsit neki ebben, például a szélcső amit ritkán de lehet alkalmazni ilyen esetben, vagy a kamilla tea, vagy már azt is hallottam hogy egy nagyon pici baracklét kell adni. Beszéld meg a védőnőddel,hogy ő mit javasol.
2008. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szeret fürödni, akkor fürdesd meg. Ha szereti, akkor ez megnyugtatja, ha a hasa fáj, akkor pedig segít a meleg víz.

Nekem ezt orvos ajánlotta, azóta is ha ilyen bajuk van, berakom őket egy kád vízbe, az segít.

Persze nem minden baba szeret fürödni.

2008. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, épp most ébredt fől, tele volt a pelus, végre evett és most alszik tovább.
2008. júl. 2. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!