Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot kérek! Mit csináljak...

Tanácsot kérek! Mit csináljak a köldökével?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám köldöke pár napja olyan, mintha piszkos lenne ( pedig fürdésnél alaposan megtisztítom a mosdókesztyűvel, persze csak finoman ) és kicsit piros is. Próbáltam babaolajos fültisztító pálcikával tisztítani, meg az alkohol+hintőpor kombinációt is bevetettem, mint a legelején, de semmi. Tapasztalt még valaki ilyet?
2009. nov. 2. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lehet, hogy belülről (az amúgy normálisan látszó) átlátszó alvadt vért látod kosznak??? Én is így jártam, és a védőnő mondta, hogy az nem kosz, hanem olyan liláspiros volt, de belülről. Ahogy nőnek, elmúlik.
2009. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi lehet. Csak azért ijedtem meg, mert eddig nem látszott. Akkor nem kell aggódnom, ugye?
2009. nov. 2. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk is 3 hónapos a babánk.

Mikor voltunk a 2 hónapos oltáson,akkor megmutattam a dokinéninek. Ő azt mondta,hogy ez természetes,hogy ilyen,majd elmúlik. Ja azt nem írtam,hogy nekünk milyen...:) Szóval az én babámnak olyan picit pirosas-lilás a köldöke alján... Még mindíg olyan,de nem aggódom miatta.. Azt mondta,hogy nem kell semmiféle kezelés neki..

2009. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok, köszi szépen! :-)

Akkor én sem bántom neki, majd elmúlik.

2009. nov. 2. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

szia


10.57-es vagyok megint.. :)


Még annyit,hogy azért mondta a doki,hogy egy héten elég neki 1-szer alkohollal áttörölni...Nem muszáj..,de ártani nem árt.. :)

2009. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!