Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 2 hónapos babámnak...

Adhatok 2 hónapos babámnak Oscilococcinumot hetente 1x megelőzésképpen vagy ilyen kicsinek még nem lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz, kicsi vízben feloldva. De miért nem kérdezed meg a gyógyszertárban? Azért mégis ők a szakképzettek.
2009. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Adható-e Oscillococcinum gyermekeknek?

Csecsemõknek a félrenyelés veszélye miatt - kevés- elõzõleg kiforralt, majd lehûtött - vízben feloldva kell adagolni.


Terhesség és szoptatás ideje alatt alkalmazható-e?

Terhesség és szoptatás idõszakában alkalmazható."


Ezt a betegtájékoztatóból vágtam ide.

Egyébként én adom 8,5 hónapos babómnak, és adtam 4 hónaposan is, amikor influenzás volt.

Most megelőzésképpen, akkor pedig a már meglévő betegsége miatt adtam.

2009. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Adjál neki nyugodtan.


A szacharin golyóktól nem lesz semmi baja. Más hatása úgyse lesz.

2009. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazad van hogy a gyógyszertárban jobban értenek hozzá, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy más is adott-e ilyen pici babának.
2009. nov. 2. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én homeó párti vagyok. Úgy adom a gyerekeimnek az oscillo.-t, hogy a 4 hónaposnak 1/3, a 6 évesnek 2/3 arányban osztok szét egy kapszulát hetente megelőzésnek, plussz hetente 2-3 alkalommal Echinacea 5ch-ból 1×5 golyót (ez immunerősítő). A picinek egy teáskanálnyi forralt vízben feloldva (műanyag kanállal beadni). Ezt nem magamtól találtam ki, homeopátiás doktornő tanácsolta.
2009. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!