Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátoknak adtok ti Osciloc...

Kisbabátoknak adtok ti Oscilococcinumot influenza megelőzésére?

Figyelt kérdés
Ha igen, kell orvossal egyeztetni, vagy adható? Nagyobb gyermekem szedi minden évben, de a picinek nem mertem még adni. Szabad? (feloldva)
2009. okt. 29. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adhatod!Mi is szedjük most is, mind a hárman.Mindenféle homeopátiát lehet adni csecsemőknek is.

Nem kell orvossal egyeztetned, mert nem gyógyszer, nem okoz semmiféle mellékhatást.Old fel kicsi vízben.

2009. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly is adtam a fiamnak, mikor kezdődött az influenza. heti 1 ampullát, szóval másfél hónapig ette. akkor 7-8 hónapos volt. idén is fogok adni neki, ha kezdődik a járvány. emellé már béres cseppet is kapni fog novembertől.
2009. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én még C vitamint gondoltam, hogy veszek be minden nap.
2009. okt. 29. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnap egyeztettem az orvossal, már előtte is adtam neki, ha folyni kezdett az orra, de tegnap javasolta, hogy ilyen időben, megelőzésnek nyugodtan adhatok heti 2X 20 golyócskát. (a kis tégelyben ugye sok van, az egy babának sok, ezért kell szétszedni). 9 hónapos.
2009. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kell szétszedni, heti 1 ampulla kell nekik, ez van a betegtájékoztatóban is. az adag 1 hétre annyi, mint amennyit te írsz, csak így némileg egyszerűbb:)
2009. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hat hete adom a most 15 hónapos kislányomnak heti 1szer. Adok mellé Cebion cseppet és egy kiskanál aloe vera gél minden nap. És kúraszerűen kap (10 napig, aztán 20 nap szünet) probiotikumot is. Ezt egy kimondottan homeopátiás gyermekorvossal egyeztettem le, miután kislányom 3szor összeszedett egy vírusos torokgyulladást. Azóta nem beteg. (lekopogom)
2009. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én homeopata gyerekorvos javaslata alapján hetente kétszer 10-20 golyócskát adok megelőzésként a babámnak vízben feloldva(magam is ennyit szedek) . A doktornő szerint nem kell beszedni az egész tégelyt, mert az ő szavaival, aki ismeri a homeopátiát az tudja, h ennyi is elég (ha bezeded az egész tégelyt, max. a laktózfogysztásod nő:-), szerinte ez csak gyógyszergyári trükk, h több fogyjon). Ha valaki elkapja az influenzát, egy tégelyt feloldani 1/2 l vízben és egy nap alatt megiszogatni. Megelőzésként egy doboz egész szezonra elég az egész családnak.
2009. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!