Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bepanthent vagy Neogranormont...

Bepanthent vagy Neogranormont vegyek?

Figyelt kérdés
Gyógyszertári popsikrémet használunk,de akarok venni a kettö közül valamelyiket,hogy legyen itthon,ha piros lenne a popsija,meg nekem is jó lenne, pl. szemöldök gyanta után. A Neogranormon nekem bevált, a Bepanthen is hasonló? Melyik jobb a börpirra?
2009. nov. 2. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt dícsérik, legfeljebb próbáld ki a Bepanthent is. Nekem az vált be (igaz, a neogranormont nem is próbáltam)
2009. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a bepanthen ami nagyon bevált. De ez babafüggő.
2009. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon nagyon bevált nekünk,de sztem is próbáld ki a másikat is.Babám popsija gyönyörű,nincs pirosodás,semmi. :)
2009. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Neogranormon vált be,de nagyon.Bepanthenből 2 féle van,a Bepanthen plus,ami szintén gyorsan gyógyítja a piros vagy hámhiányos bőrt.
2009. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb gyerekem 15 éves, a legkisebb 1. A Neogranormont használtam akkor is és használom most is,nagyon szeretem. A Bepanthent próbáltam, nekem sem az állaga, sem a hatása nem jött be. Ja és szemöldökszedés után is a Neogranormont használom :)
2009. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szinte mindig sudocremet hasznlok, ha hirtelen nem kapok ilyet, akkor neogranormont veszek. nekünk ez is nagyon bevált, és az illata is nagyon jó. Több neogranormon terméket is használunk (testápoló, fürdető) mindegyik nagyon jó! A bepanthent én még nem próbáltam, de egyik ismerősömnek nem vált be a babájánál.
2009. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Úgy rémlik,hogy a kórházban Bepanthen adtak,azt használtuk,de úgy emlékszek,hogy az nem volt olyan sürü, úgyhogy maradok a Neogranormonnál.

2009. nov. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!